Postaw za 2 zł dowolny zakład na mecz Cr. Palace – Man. City (18:30) i zgarnij 300 zł! W specjalnej promocji powitalnej Superbet dla czytelników Typerii, dowolny typ z tego spotkania możecie zagrać po kursie podwyższonym do 150.00! Dodatkowo za pierwszą wpłatę min. 50 zł otrzymacie również bonus 100% wpłaty do 200 zł + freebet 54 zł!

1. Załóż konto i odbierz bonusy

 • Otwórz konto z kodem TYPERIA
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 zł
 • Otrzymasz bonus 100% wpłaty do 200 zł
 • Otrzymasz freebet 34 zł za wpłatę min. 50 zł
 • Otrzymasz freebet 20 zł za wpłatę min. 50 zł i pobranie apki
 • Freebety (54 zł) zostaną dodane w ciągu max. 72h od wpłaty

2. Postaw za 2 zł typ na Cr. Palace – Man City

 • Postaw za 2 zł swój pierwszy zakład singiel z oferty przedmeczowej na spotkanie Crystal Palace – Manchester City (minimalny kurs: 1.14).
 • Jeśli trafisz, Twój typ zostanie rozliczony po kursie 150.00 i otrzymasz bonus 300 zł!
 • Bonus zostanie dodany do konta w ciągu max. 72 h

3. Wypłata bonusu 300 zł

 • Przed wypłatą bonus należy obrócić 3-krotnie z kursem min. 1.80
 • W przypadku kuponów AKO kurs typów musi wynosić min. 1.30
 • Bonusy można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz na żywo

4. Szczegółowe informacje o promocji:

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na dowolny zakład na mecz Crystal Palace – Manchester City (minimalny kurs: 1.14).
 3. Bonus to 300 PLN za poprawny typ na dowolny zakład na mecz Crystal Palace – Manchester City.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Tylko wygrane kupony kwalifikują się do otrzymania bonusu.
 6. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 7. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 8. Promocje specjalne dla nowych graczy nie łączą się z promocją Bonus King. W przypadku, gdy wydarzenie zaliczane jest do promocji Boost King oraz innej promocji specjalnej, Graczowi przysługuje jeden bonus o wyższej wartości zgodnie z warunkami promocji.
 9. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 10. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 11. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na mecz Crystal Palace – Manchester City”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na mecz Crystal Palace – Manchester City” nie zostaną aktywowane.
 12. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 13. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za wygrany zakład na mecz Crystal Palace – Manchester City” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 14. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.