Bukmacher Etoto przygotował dla swoich klientów kolejną promocję. Freebet Etoto 50zł przysługuje wszystkim graczom obstawiającym najpopularniejsze sportowe rozgrywki w USA.


Opis promocji

Promocja Nocne Granie w Etoto przypadnie do gustu wszystkim, którym zdarza się zarywać noce podczas śledzenia sportowych zmagań za wielką wodą. Wystarczy, że zagrasz LIVE za min. 100 zł na – NFL, NHL, MLS, MLB, NBA lub WNBA – a w razie niepowodzenia, dostaniesz freebet 50 zł!

Zasady promocji

  • Minimalna wartość zakładu: 100 zł postawione za gotówkę (freebety nie są liczone);
  • Zakład został postawiony na wydarzenie live (na żywo);
  • Min. kurs całkowity zakładu: 1,95;
  • Zakład został postawiony na wydarzenie z lig: NFL, NHL, MLS, NBA, WNBA, MLB;
  • Zakład został rozliczony jak przegrany.


Jak odebrać Freebet Etoto 50zł?

Po rozliczeniu kuponu pojawi się okienko pop-up, na którym wystarczy wybrać opcję „zatwierdź”. Freebet zostanie dodany do konta automatycznie, najczęściej w ciągu 20 minut. Jednemu graczowi przysługuje tygodniowo maksymalnie jeden Freebet Etoto 50zł.

🔥20zł za założenie konta w Etoto!🔥

Poprzedni artykułTypy Dnia: Fulham postawi się Brighton! ✅
Następny artykułJak analizować mecze? Poradnik dla początkujących graczy
D.B. Cooper
Typer z 13 letnim stażem, przez pewien okres w życiu gracz zawodowy. W przeszłości ekspert serwisów oferujących płatne typy bukmacherskie i laureat konkursów typerskich. Współpracę z Typerią rozpoczął od celnych typów przez 17 dni z rzędu na MŚ 2018. Mało agresywny styl gry, kursy najczęściej około 2,00, głównie single i duble. Gwarantuje regularność i skuteczność. W dłuższym okresie czasu, grając z nim nie będziesz na minusie. Cierpliwość, krok po kroku i czerpanie małymi łyżkami - tymi zasadami się kieruje. Jakiej drużynie kibicuje prywatnie? Zawsze tej, którą ma na kuponie ;)