Promocja „PEWNY 1.000000” w STS

?Rejestracja w STS. Odbierz 500zł na start?Promocja „Pewny 1.000000” polega na typowaniu meczów fazy grupowej piłkarskich Mistrzostw Świata. Na kuponie należy umieścić równo 20 spotkań, zaś minimalna stawka wynosić musi 10 PLN. W przypadku trafienia wyników przynajmniej 13 z nich uczestnik otrzymuje nagrodę pieniężną w postaci doładowania konta depozytowego (klienci online) lub zasilenia karty klubowej STS (klienci punktów stacjonarnych. Wysokość przyznanej nagrody to 1 milion złotych podzielony przez liczbę kuponów, które spełniły warunki wzięcia udziału w promocji. Jak łatwo policzyć, ostateczna kwota którą otrzymamy, będzie raczej dość daleka od przyciągającego wzrok miliona złotych. W związku z ogromnym zainteresowaniem generowanym przez piłkarski mundial, suma być może będzie musiała być dzielona nawet na kilkadziesiąt tysięcy osób.

Regulamin akcji w pigułce:

1. Stawka min. 10 zł, kupon z dokładnie 20 spotkaniami fazy grupowej piłkarskich MŚ 2018.
2. Pod uwagę brane są tylko zakłady 1, X, 2 zawarte z konta depozytowego (online) lub na Kartę Klubu STS (klienci punktów stacjonarnych)
3. W akcji nie biorą udziału zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przez cash-out, zakłady STS Bezpieczny oraz Zakłady Specjalne (Superoferta, Hit Dnia).
4. Brak wymagań co do wysokości kursów – pełna dowolność.
5. Nagroda: 1 milion złotych podzielony proporcjonalnie przez liczbę wszystkich kuponów, które spełniły wymogi akcji.
6. Wysokość nagrody nie jest zależna od ilości prawidłowo wytypowanych spotkań. Uczestnik, który trafił poprawnie 19 wyników, otrzyma nagrodę takiej samej wysokości jak gracz, który prawidłowo zdołał przewidzieć 13 rozstrzygnięć.
7. Jeden klient może postawić dowolną liczbę kuponów, nagroda zostanie przyznana za każdy kupon, który spełni wymogi przyznania nagrody.
8. Akcja trwa od 28.05.2018 do 23.06.2018 do godz. 10:00.

Pełen regulamin promocji


Nasza opinia o promocji

Jeżeli i tak planujesz zagranie jakiegoś „tasiemca” na nadchodzące Mistrzostwa Świata, to akcja STS może być dla Ciebie bardzo interesującą opcją. Kto wie, ilu graczy zdoła prawidłowo wytypować min. 13 spotkań, przy odrobinie szczęścia może się okazać, że otrzymasz nadspodziewanie dużą część z obiecywanego miliona. Nie da się jednak ukryć, że bardziej prawdopodobny scenariusz to ten, w którym gracze otrzymają jedynie okruszki z okazałego tortu, a kwota nagrody w najlepszym wypadku oscylować będzie wokół kilkudziesięciu złotych. Dodając do tego ryzyko związane z umieszczaniem tak dużej liczby spotań na jednym kuponie, należy zadać sobie pytanie, czy warto. Boli też fakt, że bukmacher nie zastosował stopniowania nagród i trafiając 19 spotkań otrzymamy tą samą nagrodę co gracz, któremu udało się poprawnie wytypować jedynie 13 meczów. Opcja dobra dla osób, które i tak będą stawiać mundialową taśmę, dla wszystkich innych w końcowym rozrachunku może okazać się po prostu stratą 10 zł.

?Rejestracja w STS. Odbierz 500zł na start?