El Clasico – promocje bukmacherskie

Promocje z okazji hiszpańskiego klasyka to już stały element w ofercie legalnych bukmacherów. Operatorzy kierują do graczy różnego rodzaju bonusy, zakłady bez ryzyka i wyjątkowe oferty powitalne. Poniżej przedstawiam Wam szybki przegląd kilku najciekawszych promocji bukmacherskich na mecz Real Madryt – FC Barcelona. Skierowane są one zarówno do graczy nie posiadających jeszcze konta na danej stronie, jak i tych już wcześniej zarejestrowanych.

1. Betfan 

a) Zakład bez ryzyka 100 PLN –  Nowy legalny bukmacher oferuje graczom zakład 100 zł bez ryzyka na pierwszy kupon. Oferta jest o tyle wyjątkowa, że nie musimy obracać otrzymanym zwrotem i jeśli tylko zechcemy, możemy go wypłacić od razu po otrzymaniu. To w tej chwili najlepsza promocja dostępna u legalnych bukmacherów – bez haczyków, bez pisanych drobnym druczkiem dodatkowych wymogów. Wygrasz? Możesz wypłacić kasę. Przegrasz? Dostajesz zwrot w ciągu max. 48 godzin i również możesz go od razu wypłacić.

b) Matchday Boost – W dostępnej w Betfan codziennej promocji Matchday Boost otrzymujemy dziś kurs 2,50 na „obie strzelą” w meczu Real – Barcelona. Dostępne u innych operatorów kursy wynoszą około 1,50 – 1,60 i nawet biorąc pod uwagę, że festiwal strzelecki nie jest w tym spotkaniu pewniakiem, warto rozważyć tą propozycję.

c) Radar 365: „Pomysł na El Clasico”– Radar 365 to kolejna codzienna oferta Betfan, która najczęściej pozwala na ubezpieczenie kuponu i zwrot stawki w razie niepowodzenia. Radar 365 na El Clasico nie jest jednak szczególnie atrakcyjny i nadaję się raczej tylko dla graczy, którzy i tak planowali zagrać dziś naprawdę „gruby” kupon. Należy zagrać za 999 zł na co najmniej 4 mecze z minimalnymi kursami równymi 1.5. Jeśli kupon Wam nie wejdzie, otrzymacie zwrot równowartości 400 zł na konto bonusowe.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


2. STS 

a) Zakład bez ryzyka 200 PLN + 29 darmowy zakład. Zakładając dziś konto u największego polskiego bukmachera otrzymacie zakład bez ryzyka aż do kwoty 200 zł. Dodatkowo rejestrując się z kodem bonusowym TYPERIA w prezencie dostajecie darmowy zakład 29 zł. Tak jak w przypadku oferty Betfan, zwrot za zakład bez ryzyka nie podlega obrotowi i może zostać od razu wypłacony. Jeśli nie trafimy kuponu za 200 zł na nasze konto wróci jednak 176 zł, ponieważ zwrot pomniejszony jest o podatek. W celu otrzymania maksymalnej kwoty zwrotu (200 zł) należy zagrać kupon za 228 zł. Darmowe 29 zł w prezencie od Typerii przyznawane jest za samą rejestrację z kodem bonusowym.

2) Bezpieczne 20 PLN – W czasie trwania meczu postaw kupon SOLO „na żywo” z kursem minimalnym 2,00 za dokładnie 40 PLN. Jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot połowy stawki na konto bonusowe. Obrót bonusu 3 x 1.91.

c) 10 000 PLN do podziału – Postaw kupon SOLO na dokładny wynik meczu Real – Barca za dokładną stawkę 15 PLN (z konta depozytowego). Jeśli trafisz wygrana zasili Twoje konto i otrzymasz również środki bonusowe z podziału puli aż 10 000 PLN.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️229 PLN zakład bez ryzyka⚠️


3. Forbet

a) Zakład bez ryzyka 149 lub 299 PLN – Zagraj kupon SINGIEL na swojego faworyta w zakładzie trzydrogowym (1×2) za 149 lub 299 PLN. Jeżeli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci całą stawkę w postaci bonusu. UWAGA – należy zagrać na zwycięstwo Realu lub Barcelony – typ na remis nie jest brany pod uwagę w regulaminie promocji i zwrot stawki nie będzie przysługiwał za nietrafiony typ na remis. Promocja trwa do godz. 21:00. Obrót otrzymanego bonusu 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️2050 zł bonusu powitalnego⚠️


4. Betclic

a) Cashback 500 zł – Dokonaj depozytu i postaw swój pierwszy kupon. Jeśli nie trafisz otrzymasz zwrot stawki do max. 500 zł. Aby wypłacić cashback 500 PLN w Betclic, musisz go obrócić min. 6 razy z kursem minimalnym 2,00. Maksymalną kwotę zwrotu (500 zł) otrzymasz stawiają pierwszy kupon za 568 zł, ponieważ zwrot jest pomniejszony o podatek.

2) Super Kursy – Z okazji El Clasico istnieje możliwość postawienia na Real i Barceloną w specjalny, promocyjnych kursach. Wygrana Realu została wyceniona na 3.00, a Barcelony aż na 4,50. Maksymalna stawka zakładu w ofercie Super Kursy to 25 PLN.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️500 zł zakład bez ryzyka⚠️

5. LV Bet

a) Darmowe 20 PLN – Przy rejestracji z kodem TYPERIA otrzymacie w prezencie darmowy bonus 20 zł. W celu otrzymania bonusu nie ma konieczności dokonania jakiejkolwiek wpłaty – wystarczy założyć konto i wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Nowym graczom LV Bet przysługuje również bonus 100% od pierwszej wpłaty o równowartości 1000 PLN.

b) GRUBYKUPON – Postaw na zdarzenie „Real Madryt wygra, a w meczu padną mniej niż 4 bramki” z promocyjnym kursem 3,60.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Darmowe 20 PLN⚠️

LV_BET_PL_20_PLN_KUBA_600x350