Bukmacher PZbuk, który niedawno zadebiutował na naszym rynku, kieruje do nowych klientów ciekawą ofertę powitalną. Wszystko na temat PZBuk darmowy zakład 50zł.

PZBuk legalny bukmacher

PZBuk to  nowy legalny bukmacher w Polsce, posiadający licencję Ministerstwa Finansów. Nazwa bukmachera, to skrót od „Polskie Zakłady Bukmacherskie”. Firma należy do spółki Cherry Online Polska, którego większościowym udziałowcem jest szwedzkie Cherry AB. Szwedzi z kolei są właścicielami działającego jakiś czas temu w naszym kraju bukmachera ComeOn. Można więc spodziewać się, że PZBuk będzie swoją ofertą i stylem nawiązywał do zagranicznego „krewnego”, co dla polskich graczy powinno być bardzo dobrą wiadomością.

PZBuk promocje i bonusy bukmacherskie

Strona internetowa PZBuk oficjalnie wystartowała 12 października i od tego momentu należy zwrócić uwagę na promocje i bonusy bukmacherskie oferowane przez tego operatora. Póki co, bonus powitalny PZBuk darmowy zakład 50zł, to jedyna forma zachęcenia nowych klientów. Z pewnością w najbliższym czasie PZBuk wyłoży kolejne karty na stół i przedstawi dalsze szczegóły swojej oferty, bądź też promocje i bonusy bukmacherskie.

PZBuk kod promocyjny

Wielu bukmacherów umożliwia wpisanie kodu promocyjnego podczas procesu rejestracji. Kody pozwalają na uzyskanie dodatkowych bonusów powitalnych, zwiększenie kwoty darmowej gotówki na start, czy też wielkości zakładu bez ryzyka. Nie inaczej jest w PZBuk i podczas rejestracji w serwisie widzimy okienko, gdzie należy wpisać kod promocyjny. Póki co, kod promocyjny PZBuk nie jest jeszcze nigdzie dostępny, ponieważ bukmacher dopiero zaczyna nawiązywać współpracę z różnymi portalami. Niebawem PZBuk kod promocyjny dostępny będzie na Typerii.

PZBuk darmowy zakład 50zł

PZBuk darmowy zakład 50zł to ciekawa oferta powitalna, jednak żeby z niej skorzystać musimy dokonać wpłaty na nasze nowo zarejestrowane konto w PZBuk. Dopiero po dokonaniu wpłaty i zawarciu zakładu za min. 50zł z kursem min. 2,00 spełniamy warunki promocji i jesteśmy upoważnieni do otrzymania darmowego zakładu w wysokości 50zł. Pzbuk darmowy zakład krok po kroku:

1. Zarejestruj konto w PZBuk i prawidłowo zweryfikuj swój numer telefonu.
2. Dokonaj wpłaty i postaw zakład wielokrotny za minimum 50 zł z kursem min. 2.0
3. Zaloguj się ponownie na swoje konto
4. Odbierz darmowy zakład.
5. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na zakłady wielokrotne z kursem min. 2.0.
6. Do wygranej z darmowego zakładu nie wlicza się jego stawka (50zł).

PZBuk darmowy zakład 50zł zasady obrotu

Obrót bonusów bukmacherskich bywa często bardzo kłopotliwy i zdarza się, że zanim zostanie dokonany obracana przez nas kwota bardzo się skurczy. Bukmacher PZBuk nie chce robić graczom kłopotów, dzięki czemu wygrane z darmowego zakładu nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą. Wygraną z darmowego zakładu możemy w dowolnym momencie wypłacić na nasze konto bankowe.

Rejestracja w PZBuk