Radar 365 na 11 marca

Oferta „Radar 365” w Betfan to codzienne promocje przygotowane dla wszystkich typujących. Zasady promocji zmieniają się w zależności od dostępnych w danym dniu rozgrywek. „Radar 365” kierowany jest do różnych grup graczy – lubiących single, kupony AKO, grę niskimi lub wysokimi stawkami. Jaką propozycję możemy znaleźć w dzisiejszym „Radarze 365”? Sprawdźcie opis dzisiejszej promocji! Nie masz jeszcze konta w Betfan? Odbierz wyjątkowy prezent dla czytelników Typeria.pl – zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Zwrot trafia na konto główne, możesz od razu go wypłacić – bez obrotu! Kliknij TUTAJ i sprawdź szczegóły oferty.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Radar 365 na 11.03 – 1
99 zł bez ryzyka

⚠️ W środowym Radarze 365 otrzymujemy promocję, dzięki której naszemu kuponowi na Ligę Mistrzów nie będzie straszny syndrom jednego meczu! 🙂

ℹ️ Zagrajcie kupon za dokładnie 299 zł na co najmniej 5 dzisiejszych meczów w jakiejkolwiek dyscyplinie po min. kursie 1.30. 

? Betfan gwarantuje zwrot równowartości stawki w postaci bonusu, jeśli na kuponie nie wejdzie Wam JEDNO zdarzenie.

Radar 365 na 11 marca – plusy i minusy

✅ Otrzymujemy zwrot 100% stawki – czasami „Radar” pozwala na zwrot tylko połowy stawki naszego kuponu.
✅ Min. wymagany kurs zaledwie 1,30!
✅ Dzisiejsza oferta jest na tyle szeroka, że znalezienie 5 ciekawych typów jest w miarę wykonalne

⛔️ Zwrot otrzymamy tylko w przypadku nietrafienia JEDNEGO meczu, dwa pudła to już utrata 100% stawki, a więc 299 zł.

✅ NASZA OCENA: 4/6. Planowaliście obstawić dziś Ligę Mistrzów? Otrzymacie zwrot kasy jeśli nie traficie jednego typu na kuponie. Dodatkowo kurs min. 1,30 (często wymagany jest 1,50 lub 1,40) sprawia, że dzisiejszy Radar 365 to całkiem przyjemna promocja.

Radar 365 – jak obrócić otrzymanym bonusem?

Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania, spełniający warunki wzięcia udziału w promocji. Bonusy w Betfan przyznawane są w postaci 10% kwoty stawki, jednak po dokonaniu obrotu i przy przenoszeniu środków na saldo główne mnożone są one razy 10.

 

Radar 365 na 11 marca – szczegółowe zasady:

1. Promocja obowiązuje w dniu 11.03

2. Należy zawrzeć kupon za 299 zł, na którym znajdą się typy na 5 dzisiejszych meczów z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia równym 1.3. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu „remis nie ma zakładu”, „drużyna X wygra nie ma zakładu”.  Wszystkie muszą zostać rozliczone do 11.03, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli na kuponie jedno zdarzenie okaże się przegrane, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 30 zł o równowartości 300 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon, spełniający warunki do wzięcia udziału w promocji.

5. Bonus otrzymasz w ciągu 72 h od rozliczenia zakładu.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

7.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagrania z radaru użyjesz do obrotu depozytem, nie otrzymasz zwrotu.