Radar 365 na 8 marca

Oferta „Radar 365” w Betfan to codzienne promocje przygotowane dla wszystkich typujących. Zasady promocji zmieniają się w zależności od dostępnych w danym dniu rozgrywek. „Radar 365” kierowany jest do różnych grup graczy – lubiących single, kupony AKO, grę niskimi lub wysokimi stawkami. Jaką propozycję możemy znaleźć w dzisiejszym „Radarze 365”? Sprawdźcie opis dzisiejszej promocji! Nie masz jeszcze konta w Betfan? Odbierz wyjątkowy prezent dla czytelników Typeria.pl – zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy nietrafiony kupon. Zwrot trafia na konto główne, możesz od razu go wypłacić – bez obrotu! Kliknij TUTAJ i sprawdź szczegóły oferty.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️


Radar 365 na 8.03 –
99 zł bez ryzyka

⚠️ W niedzielnym Radarze 365 otrzymujemy promocję, która skierowana jest do osób lubiących naprawdę grube stawki 🙂

ℹ️ Zagrajcie kupon za dokładnie 999 zł na co najmniej 4 dzisiejsze mecze piłki nożnej z min. kursem 1.50. 

💲 Jeśli ten kupon Wam nie wejdzie, Betfan gwarantuje Wam zwrot równowartości 400 zł na konto bonusowe.

Radar 365 na 8 marca – plusy i minusy

✅ Cashback 400 zł
✅ Niedzielna oferta piłkarska jest bardzo szeroka, dzięki czemu wymóg 4 spotkań można ostatecznie zaakceptować.

⛔️ W razie porażki otrzymamy zwrot niższy niż 50% naszej stawki.
⛔️ Wymagany min. kurs meczów to 1,50. Zdecydowanie mógłby być niższy.
⛔️ Stawka 999 zł może być dla większości typujących barierą nie do pokonania.

🤨 NASZA OCENA: 3. Planowaliście pograć niedzielny kupon naprawdę grubo? Promocja się Was spodoba. W przypadku wszystkich innych graczy może okazać się ona mało atrakcyjna.

Radar 365 – jak obrócić otrzymanym bonusem?

Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania, spełniający warunki wzięcia udziału w promocji. Bonusy w Betfan przyznawane są w postaci 10% kwoty stawki, jednak po dokonaniu obrotu i przy przenoszeniu środków na saldo główne mnożone są one razy 10.

Radar 365 na 8 marca – szczegółowe zasady:

1. Promocja obowiązuje w dniu 08.03

2. Należy zawrzeć kupon za 999 zł, na którym znajdzie cię co najmniej 4 meczów Piłki Nożnej. Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić co najmniej 1,5. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu „remis nie ma zakładu”, „drużyna X wygra nie ma zakładu”. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 08.03, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany,  gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 40 zł o równowartości 400 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon. Przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na saldo główne mnożone są one razy 10.

5. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

6.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagrania z radaru użyjesz do obrotu depozytem, Betfan nie przyzna Ci zwrotu.

7. Bonus otrzymasz w ciągu 72 h od momentu roliczenia wszystkich typów na Twoim kuponie.

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️