STS 500 PLN na start

Rejestrując się w STS mamy okazję na zgarnięcie do 500 PLN darmowej gotówki. Nasz pierwszy depozyt zostanie podwojony – maksymalnie właśnie do tej kwoty. To jedna z najlepszych promocji powitalnych na rynku.

🎁Odbierz 500 PLN na start w STS🎁

Oprócz tego, że przejrzysty i zrozumiały jest jej regulamin, to równie atrakcyjne są warunki obrotu bonusu. Łączny kurs min. kuponu zawieranego za bonusowe środki wynosić ma 1.91. Bukmacher nie stawia przed nami żadnych wymagań jeśli chodzi o ilość spotkań na kuponie, czy też ich minimalny kurs. Teoretycznie więc jeśli chcemy, możemy postawić nawet kilka spotkań po kursach rzędu 1.10.


W celu otrzymania do 500 PLN na start, podczas rejestracji w serwisie należy zaznaczyć „Chcę otrzymać bonus powitalny!”. Musimy być uważni, ponieważ jeśli dokonamy rejestracji konta, a opcja ta nie będzie zaznaczona, stracimy szansę na wzięcie udziału w promocji i otrzymanie bonusowych środków.

Warunki promocji:

• Max. wysokość bonusu 500 zł
• Każda pierwsza wpłata uprawnia do otrzymania bonusa (nawet jak wpłacimy 2 PLN, to otrzymamy również 2 PLN w bonusie)
• Bonus zostaje przyznany automatycznie od pierwszej wpłaty
• Wygrane z bonusu  dopisywane są do salda bonusowego. Po spełnieniu warunków obrotu przepisane zostaną do salda depozytowego. Stamtąd można je wypłacić, bądź przeznaczyć na dalszą grę

Stan salda konta głównego oraz bonusowego możemy śledzić na bieżąco, wyświetla się on w górnej części ekranu:


Obrót – 3 x kwota bonusu

• Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
3 x otrzymany bonus.
• Kurs minimalny kuponów granych za bonus wynosić musi 1.91.
• Liczba zdarzeń na kuponach granych za środki bonusowe jest dowolna.
• Kursy poszczególnych zdarzeń są również dowolne.
• Do obrotu liczą się stawki z wygranych kuponów
• Do obrotu NIE zaliczają się: kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, a także Hit Dnia.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania:

Jeżeli zaznaczyłem, że chcę otrzymać bonus i wpłaciłem na konto depozytowe 500 PLN, to czy mogę od razu wypłacić 500 zł z konta depozytowego na rachunek bankowy?
Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,5. Do obrotu liczą się zarówno przegrane, jak i wygrane kupony.

Gdzie sprawdzić, ile złotych pozostało do zakończenia procesu obracania bonusem?
W zakładce „Moje Konto”. Po lewej stronie wyświetla się tam okienko z informacją o pozostałej do zagrania kwocie.

🎁Odbierz 500 PLN na start🎁

Poprzedni artykułTotolotek bonus 500 PLN + freebet 20 PLN
Następny artykułMilenium bonus 760 PLN
D.B. Cooper
Typer z 13 letnim stażem, przez pewien okres w życiu gracz zawodowy. W przeszłości ekspert serwisów oferujących płatne typy bukmacherskie i laureat konkursów typerskich. Współpracę z Typerią rozpoczął od celnych typów przez 17 dni z rzędu na MŚ 2018. Mało agresywny styl gry, kursy najczęściej około 2,00, głównie single i duble. Gwarantuje regularność i skuteczność. W dłuższym okresie czasu, grając z nim nie będziesz na minusie. Cierpliwość, krok po kroku i czerpanie małymi łyżkami - tymi zasadami się kieruje. Jakiej drużynie kibicuje prywatnie? Zawsze tej, którą ma na kuponie ;)