Typuj PŚ w Wiśle bez ryzyka

Inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich już w ten weekend! Który ze skoczków zaprezentuje najlepszą formę? Czy zawodnicy dominujący w letnim GP potwierdzą swoją dyspozycję również w zimie? Pierwsze zawody w sezonie to zawsze wielka niewiadoma, dlatego warto obstawiać zbliżające się konkursy bez ryzyka! Bukmacher STS przygotował na premierowe zawody Pucharu Świata promocję, dzięki której nasz kupon na zwycięzcę będzie ubezpieczony. Jak wziąć udział w akcji promocyjnej?

  1. OBSTAW ZWYCIĘZCĘ Czekałeś na sezon zimowy? W dniach 21.11 (01:00) – 24.11 (10:30) obstaw zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle.

  2. ZAGRAJ ZA 21 PLN Zagraj przygotowany przez siebie kupon za równe 21 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: liczą się tylko kupony SOLO. Co dalej?

  3. ODBIERZ 10 PLN Są dwa scenariusze. Jeśli wytypujesz celnie i trafisz, wygrana trafi na Twoje konto. Jeśli przegrasz otrzymasz od STS 10 PLN na konto bonusowe.

Nie masz konta w STS?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym TYPERIA i odbierz ekskluzywny pakiet powitalny m.in. darmowy zakład 29 PLN w prezencie za samą rejestrację! STS posiada jedną z najlepszych ofert na skoki narciarskie spośród wszystkich legalnych bukmacherów.

✅ 0 zł 10 PLN bez ryzyka na PŚ w Wiśle
✅ 0 zł 29 PLN darmowy zakład
✅ 1200 PLN (!) bonus od depozytu