STS bonus od depozytu 50%

Promocja bukmachera STS skierowana do wszystkich fanów Premier League. Wpłać na konto min. 50 zł, obstaw kupon i odbierz bonus w wysokości połowy swojej pierwszej wpłaty. Trafiłeś kupon? Na Twoje konto trafi wygrana oraz bonus! Nie masz konta w STS? Rejestrując się dziś do godz. 23:59 otrzymasz w prezencie zakład bez ryzyka 200 zł + 29 zł darmowy zakład. Szczegółowe zasady zakładu bez ryzyka sprawdzisz TUTAJ.

  • Wpłać pieniądze. W trakcie trwania akcji (od 13.01.2020 r. o godzinie 00:00 do dnia 15.01.2020 r. do godziny 23:59) wpłać na konto minimum 50 PLN.

  • Zagraj kupon. Zagraj kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem 1,85 na dowolne wydarzenie z oferty przedmeczowej Premier League, ze stawką co najmniej 10 zł.

  • Odbierz bonus. Twoje typy okazały się celne? Na Twoje konto trafi wygrana oraz bonus! Jeżeli Ci się nie powiodło i tak otrzymasz od STS 50% stawki Twojego depozytu.

? 229 zł bez ryzyka w STS

➡️ szczegóły promocji


STS bonus od depozytu 50 % – PYTANIA

Na czym polega akcja STS bonus od depozytu 50%?
Zadaniem Uczestnika jest dokonanie w trakcie trwania Akcji wpłaty depozytu w minimalnej kwocie 50 PLN oraz zawarcie po wpłacie z konta depozytowego zakładu lub zakładów SOLO lub AKO z minimalnym kursem ogólnym 1,85, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu, na dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej Premier League, za minimalną stawkę wynoszącą 10 PLN. W przypadku kuponu AKO zakłady muszą obejmować wyłącznie zakłady na zdarzenia z oferty przedmeczowej Premier League.
Czy akcja jest dla wszystkich?
Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry lub zawierają zakłady w Punktach STS.
Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?
W Akcji STS bonus od depozytu 50% nie są brane pod uwagę zakłady: anulowane, wypłacone przy użyciu, Cash-out, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, zakłady zawarte z konta bonusowego, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.
Kiedy przyznawane są bonusy?
Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 19.01.2020 r. do godz. 23:59.
Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
Uczestnik, który spełnił warunki Akcji, otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą 50% wartości pierwszego depozytu wpłaconego podczas trwania Akcji. Maksymalna kwota bonusu wynosi 50 PLN.
Jak wypłacić otrzymany bonus?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
Do kiedy trwa akcja STS bonus bez depozytu 50%?
Akcja trwa od dnia 13.01.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 15.01.2020 r. do godz. 23:59.

zakład bez ryzyka w STS

➡️ szczegóły promocji