Boost na Igę Świątek! [1.34 ➡️ 2.00]

W sobotę około godz. 9:00 polskiego czasu Iga Świątek stanie do walki o 1/8 finału Australian Open. Jej przeciwniczką będzie Rosjanka Daria Kasatkina, która w poprzedniej rundzie odprawiła z kwitkiem inną naszą reprezentantkę Magdę Linette. Czy Iga potwierdzi dobrą dyspozycję i awansuje do kolejnej rundy? Wydaje się to wielce prawdopodobne, a typy na triumf Świątek są szczególnie atrakcyjne również dlatego, że w BETFAN można zagrać je z promocyjnym kursem podniesionym do 2.00!

Nie masz konta w BETFAN?

  • Zarejestruj się używając specjalnego kodu promocyjnego „TYPERIA” -> rejestracja
  • Zrób pierwszą wpłatę na min. 50 zł i skorzystaj z Cashback 600 PLN dla nowych graczy (im wyższa pierwsza wpłata, tym wyższy otrzymasz cashback powitalny – np. wpłata 111 zł = cashback 111 zł. Maksymalna kwota zwrotu stawki za pierwszy nietrafiony kupon wynosi 600 zł)
  • UWAGA: Tylko w ten weekend wszyscy nowi gracze BETFAN mogą zagrać kurs 25.00 (!) na Milan lub Juve w hicie Serie A!


Kto może skorzystać z kursu 2.00 na Świątek?

Kurs 2.00 na Igę Świątek dostępny jest DLA WSZYSTKICH zarejestrowanych graczy, którzy wykorzystali wcześniej promocję powitalną Cashback 600 zł.

Postaw kurs 2.00 na wygraną Igi Świątek!

  • Zagraj W TYM MIEJSCU zakład na wygraną Świątek po kursie 2.00 (nie widzisz linku do zakładu? Wyłącz adblocka!)
  • Kupony SOLO lub AKO
  • Maksymalna stawka 50 zł
  • Wygrane trafią na KONTO GŁÓWNE

Czy MatchDay Boost można łączyć z innymi typami? 

Tak, do promocyjnego zakładu z kursem 2.00 na wygraną Igi Świątek można dodać inne typy na kuponie.

Czy jest jakiś limit stawki?

W przypadku boosta na Igę Świątek limit stawki wynosi 50 zł. Limity ustalone dla zakładów w ramach MatchDay Boost są różne. Najczęściej wynoszą jednak 50 lub 100 zł.

Świątek – Kasatkina typy bukmacherskie

Wygrana Igi Świątek z Kasatkiną to pewniak, czy może bukmacher zastawia na graczy pułapkę? Nie da się ukryć, że WTA rządzi się swoimi prawami i wszelkie zakłady związane z kobiecym tenisem są zawsze obarczone dodatkowym ryzykiem. Jak dotychczas obie panie rozegrały w Melbourne 2 spotkania, w których szybko uporały się z rywalkami i nie straciły ani jednego seta.

Świątek miała już okazję mierzyć się z Kasatkiną – w czerwcu 2021 roku uległa jej na trawie w Eastbourne 1:2. Warto jednak pamiętać, jak istotną rolę odgrywa doświadczenie na trawiastej nawierzchni, a te posiadane przez Świątek było wtedy bardzo ograniczone. Na hardzie Iga powinna wykorzystać atuty i przejąć inicjatywę, korzystając ze swojej agresji oraz ofensywnego stylu gry.

W związku z powyższym, typy na Świątek z kursem 2.00 są naprawdę atrakcyjne. Nie jestem natomiast przekonany, czy można powiedzieć to samo o kursach dostępnych na Igę poza promocją, a więc około 1.35. Na początku roku Kasatkina prezentuje dość równą i solidną formę, dlatego nie można wykluczać, że Świątek będzie musiała się sporo napracować, by zanotować awans do kolejnej rundy.

Odbierz cashback do 600 zł i zagraj kurs 25.00!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA