Szalona promocja Superbet na wtorkowe i środowe mecze Ligi Mistrzów! Załóż konto z kodem TYPERIA, wpłać min. 50 zł i postaw za 2 zł dowolny zakład z oferty. Inwestując symboliczne 2 zł zgarniasz 300 zł niezależnie od tego, czy Twój typ okaże się trafiony! Rejestrując się z kodem TYPERIA otrzymujesz dodatkowo: bonus 100% wpłaty do 200 zł + freebet 54 zł + pierwszy tydzień gry bez ryzyka aż do 3500 zł.

1. Załóż konto i wpłać min. 50 zł

2. Postaw 2 zł DOWOLNY typ na LM!

 • Postaw za 2 zł swój pierwszy przedmeczowy zakład singiel na dowolny mecz Ligi Mistrzów rozgrywany w dniach 07-08 marca 2023
 • Twój typ zostanie rozliczony po kursie 150.00 i otrzymasz 300 zł w bonusie niezależnie od tego, czy będzie trafiony! 
 • Bonus zostanie dodany do konta w ciągu max. 72 h

3. Wypłata bonusu 300 zł

 • Bonus można wykorzystać na zakłady z kursem min. 1.80.
 • W przypadku AKO min. kurs poszczególnych typów na kuponie wynosi 1.30.
 • Bonus można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe po dokonaniu 3-krotnego obrotu

4. Szczegółowe informacje o promocji:

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się jeden z zakładów z oferty przedmeczowej na dowolny mecz Ligi Mistrzów (liczą się mecze rozgrywane w dniach 07.-08.03.2023).
 3. Bonus w wysokości 300 PLN mogą otrzymać tylko Uczestnicy, którzy na pierwszym kuponie singiel po założenie konta zawarli dowolny zakład na jeden z meczów Ligi Mistrzów rozgrywanych w dniach 07.-08.03.2023.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin od momentu spełnienia warunku promocji.
 7. Promocje specjalne dla nowych graczy nie łączą się z promocją Bonus King. W przypadku, gdy wydarzenie zaliczane jest do promocji Boost King oraz innej promocji specjalnej, Graczowi przysługuje jeden bonus o wyższej wartości zgodnie z warunkami promocji.
 8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 9. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za zakład na Ligę Mistrzów”.
 11. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za zakład na Ligę Mistrzów” nie zostaną aktywowane.
 12. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 13. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za zakład na Ligę Mistrzów” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 14. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.