Rozpoczynamy nowy sezon w światowym tenisie! Przed nami kilka miesięcy turniejów i emocji, związanych również z występami reprezentantów Polski. Jeśli zastanawiasz się gdzie obstawiać tenis i który bukmacher do tenisa będzie najlepszy, warto zapoznać się z promocją „Tenisowy LV Bet Tour”,  dzięki której tenis obstawiasz BEZ PODATKU. Bukmacher dorzuci +14% do każdej Twojej wygranej w zakładach na tenis ziemny postawionych w apce mobilnej! Sprawdź zasady, informacje, kalendarz promocji oraz naszą opinię.

„TENISOWY LV BET TOUR” – zakłady na tenis bez podatku

W trakcie Touru 2020, przemierzając kontynenty, zmieniając kraje, czynnie śledząc i obstawiając wszystkie turnieje, jesteś narażony na wysokie koszty. LV BET pomaga Ci je obniżyć powiększając wygrane zakłady na tenis o 14%! Grając kurs 2,00 za 100 zł wygrasz dokładnie 200 zł, ponieważ kurs pomnożony będzie przez współczynnik 1,00, a nie jak w przypadku innych bukmacherów 0,88. W związku z powyższym, LV Bet to w tej chwili najlepszy bukmacher do obstawiania tenisa. Szeroka jak na polskie standardy oferta, niezłe kursy, a przede wszystkim możliwość gry bez podatku. Odpowiedź na pytanie, „który bukmacher jest najlepszy do obstawiania tenisa?” może być więc aktualnie tylko jedna. Promocja tenis bez podatku w LV Bet aktywna jest tylko w aplikacji mobilnej.


Zasady promocji „TENISOWY LV BET TOUR”:

  • Promocja obejmuje: kupony pojedyncze, kupony kombi, zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo
  • W promocji biorą udział zakłady wniesione na wydarzenia tenisowe z zamieszczonego powyżej kalendarza promocji.
  • Promocja dotyczy zakładów zawartych wyłącznie za pomocą aplikacji LV BET.
  • Czas trwania promocji: 13.01.2020 0:00 – 5.04.2020 23:59.
  • Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.

Zakłady na tenis w LV Bet – jak wpłacić 50 zł, a grać za 120 zł?

Zakładając konto z kodem bonusowym TYPERIA, przy wpłacie 50 zł masz możliwość gry za równowartość 120 zł. W prezencie za rejestrację otrzymujesz darmowy zakład w wysokości 20 zł, a także bonus od pierwszej wpłaty o równowartości 1000 zł. Dodatkowo przysługuje Ci również bonus od drugiej wpłaty o równowartości 500 zł. Zastanawiasz się jaki bukmacher do tenisa? LV Bet powinien okazać się dobrym wyjściem – możliwość gry bez podatku to coś, co uwielbiają wszyscy typujący. Biorąc pod uwagę ofertę LV Bet na tenis oraz to, jak interesująca jest promocja „Tenisowy LV Bet Tour” LV Bet zasługuje w tej chwili na naprawdę solidną ocenę.

Nasza ocena promocji: 9/10 ✅

Odbierz bonusy od LV Bet