Najmłodszym na naszym rynku bukmacher Totalbet, przygotował dla swoich klientów interesującą ofertę powitalną. Po rejestracji i pomyślnej weryfikacji konta, mamy możliwość skorzystania z bonusu 100% od pierwszego depozytu. Oferta powitalna Totalbet, to okazja na zdobycie aż do 500 zł. Nie możemy również zapominać o drugiej części oferty na start dla nowych klientów Totalbet. Jest to bardzo atrakcyjny freebet 25 zł. Wygrana z freebeta nie podlega obrotowi i od razu możemy wypłacić ją na nasze konto bankowe.

🎁Rejestracja w Totalbet. Odbierz freebet 25zł!🎁

Totalbet bonus 500 PLN

Zasady promocji są bardzo proste. Nasza pierwsza wpłata do bukmachera zostanie podwojona, do maksymalnie 500 zł. Decydując się na wpłatę 500 zł, drugie tyle otrzymamy w prezencie. W celu aktywowania bonusu na naszym koncie gracza, musimy dokonać obrotu depozytem. Jak to zrobić? Zagraj min. 2 nieidentyczne kupony, każdy o kursie min. 2,00. Dopóki nie dokonamy niezbędnego obrotu naszym depozytem, środki bonusowe będą „uwięzione” i nie będziemy mogli za nie obstawiać.

Totalbet bonus 500 PLN – obrót bonusem

Po rozliczeniu kuponów z obrotem depozytem, nastąpi „uwolnienie” naszego bonusu i możliwość obstawiania za środki z konta bonusowego. By wypłacić środki posiadane na koncie bonusowym należy postawić je:

  • 6-krotnie po kursie minimalnym 2.00
  • Na kuponach z min. 3 zdarzeniami
  • Poszczególne zdarzenia muszą mieć kurs min. 1.20

Totalbet – saldo konta i saldo bonusowe

Konto gracza w Totalbet jest podzielone na dwie części. SALDO – ukazuje stan naszego konta głównego, z którego możemy wypłacać środki na konto bankowe. SALDO BONUSOWE – pokazuje stan konta bonusowego (pieniądze, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do salda głównego).


Nasza opinia o Totalbet bonus 500 PLN – Bez rewelacji

Totalbet oferuje nam aż do 500 zł bonusowej gotówki, jednak warunki promocji z pewnością nie należą do najprostszych. Konieczność wykonania aż 6-krotnego obrotu powoduje, że bonus od Totalbet jest jednym z najtrudniejszych do obrotu bonusów powitalnych. Oczywiście przy odrobienie wysiłku i cierpliwości obrót jest jak najbardziej do wykonania, jednak początkującym lub słabszym graczom może on sprawić niemałe trudności.

✅ atrakcyjna kwota bonusu powitalnego

⛔ konieczność „uwolnienia” bonusa poprzez obrót depozytem
⛔ konieczność aż 6-krotnego obrotu bonusem
⛔ do obrotu zaliczają się kupony tylko z min. 3 zdarzeniami
⛔ mało korzystne warunki obrotu, zwłaszcza dla początkujących graczy

🎁Rejestracja w Totalbet. Odbierz freebet 25zł!🎁