Najmłodszym na naszym rynku bukmacher Totalbet, przygotował dla swoich klientów interesującą ofertę powitalną. Po rejestracji i pomyślnej weryfikacji konta, mamy możliwość skorzystania z bonusu 100% od pierwszego depozytu. Oferta powitalna Totalbet, to okazja na zdobycie aż do 500 zł. Nie możemy również zapominać o drugiej części oferty na start dla nowych klientów Totalbet. Jest to bardzo atrakcyjny freebet 25 zł. Wygrana z freebeta nie podlega obrotowi i od razu możemy wypłacić ją na nasze konto bankowe.

?Rejestracja w Totalbet. Odbierz freebet 25zł!?

Totalbet bonus 500 PLN

Zasady promocji są bardzo proste. Nasza pierwsza wpłata do bukmachera zostanie podwojona, do maksymalnie 500 zł. Decydując się na wpłatę 500 zł, drugie tyle otrzymamy w prezencie. W celu aktywowania bonusu na naszym koncie gracza, musimy dokonać obrotu depozytem. Jak to zrobić? Zagraj min. 2 nieidentyczne kupony, każdy o kursie min. 2,00. Dopóki nie dokonamy niezbędnego obrotu naszym depozytem, środki bonusowe będą „uwięzione” i nie będziemy mogli za nie obstawiać.

Totalbet bonus 500 PLN – obrót bonusem

Po rozliczeniu kuponów z obrotem depozytem, nastąpi „uwolnienie” naszego bonusu i możliwość obstawiania za środki z konta bonusowego. By wypłacić środki posiadane na koncie bonusowym należy postawić je:

  • 6-krotnie po kursie minimalnym 2.00
  • Na kuponach z min. 3 zdarzeniami
  • Poszczególne zdarzenia muszą mieć kurs min. 1.20

Totalbet – saldo konta i saldo bonusowe

Konto gracza w Totalbet jest podzielone na dwie części. SALDO – ukazuje stan naszego konta głównego, z którego możemy wypłacać środki na konto bankowe. SALDO BONUSOWE – pokazuje stan konta bonusowego (pieniądze, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do salda głównego).


Nasza opinia o Totalbet bonus 500 PLN – Bez rewelacji

Totalbet oferuje nam aż do 500 zł bonusowej gotówki, jednak warunki promocji z pewnością nie należą do najprostszych. Konieczność wykonania aż 6-krotnego obrotu powoduje, że bonus od Totalbet jest jednym z najtrudniejszych do obrotu bonusów powitalnych. Oczywiście przy odrobienie wysiłku i cierpliwości obrót jest jak najbardziej do wykonania, jednak początkującym lub słabszym graczom może on sprawić niemałe trudności.

✅ atrakcyjna kwota bonusu powitalnego

⛔ konieczność „uwolnienia” bonusa poprzez obrót depozytem
⛔ konieczność aż 6-krotnego obrotu bonusem
⛔ do obrotu zaliczają się kupony tylko z min. 3 zdarzeniami
⛔ mało korzystne warunki obrotu, zwłaszcza dla początkujących graczy

?Rejestracja w Totalbet. Odbierz freebet 25zł!?