Totalbet to nowy legalny polski bukmacher. Rozpoczęcie jego działalności wywołało wśród sympatyków zakładów bukmacherskich niemałe poruszenie. Totalbet poza standardowym bonusem powitalnym od pierwszego depozytu, dla swoich klientów przygotował również freebet 25 zł całkowicie za darmo! Zapraszamy na opis promocji Totalbet freebet 25 zł.

🎁Rejestracja w TOTALbet. Odbierz freebet 25 zł🎁

TOTALbet freebet 25 zł

To jedna z najatrakcyjniejszych promocji powitalnych oferowanych przez legalnych polskich bukmacherów. Wystarczy zarejestrować swoje konto gracza w serwisie Totalbet, a przyznanie zostanie nam darmowy zakład w wysokości 25 złotych. Nie musimy nawet dokonywać pierwszej wpłaty – mamy możliwość całkowicie bezpłatnie i bez ryzyka przetestować nowego bukmachera, a przy okazji się wzbogacić.


Totalbet freebet 25 zł – BEZ OBROTU

Największe zaskoczenie – Totalbet freebet 25 zł nie podlega obrotowi! Nie musimy stawiać go kilkukrotnie na określone kursy, aby móc wypłacić na konto bankowe naszą wygraną. Wystarczy, że stworzymy dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybierzemy freebet 25 zł. To wszystko! Wygraną  z naszego zakładu możemy wypłacić, bądź obstawiać dalej. To promocja unikalna w skali całego polskiego rynku bukmacherskiego, a fakt braku konieczności obrotu środków z wygranej powoduje, że grzechem byłoby z niej nie skorzystać.


Totalbet freebet 25 zł – Zasady promocji

1. Zarejestruj się. ( przy rejestracji nie zapomnij zaznaczyć, ze chcesz otrzymać bonus powitalny)
2. Przejdź pełną weryfikację konta.
3. Odbierz freebet w wysokości 25 zł.
4. By skorzystać z bonusu, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.
5. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi! Możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady.

Totalbet freebet 25 zł – Sprawdziliśmy!

Promocja freebet 25 zł działa dokładnie tak, jak reklamuje ją bukmacher. Po rejestracji i przygotowaniu dowolnego kuponu z kursem minimalnym 2.00, na rozwijanej liście przy kuponie pojawia się możliwość wyboru opcji freebet 25 zł. Zaznaczamy ją i możemy zawierać zakład. Cała wygrana (stawka 25 zł + wygrana) trafia na nasze konto bankowe maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych.


Totalbet freebet 25 zł – Cashout

Jeżeli zastanawiałeś się, czy podczas trwania zdarzeń zawartych na Twoim kuponie postawionym za freebet 25zł możesz dokonać cashoutu spieszymy Ci z odpowiedzią. Opcja cashout nie jest dostępna dla zakładów zawartych w ramach promocji Totalbet freebet 25zł. 


Totalbet freebet 25 zł – Nasza ocena

Nad skorzystaniem z tej promocji powinien zastanowić się każdy fan obstawiania. Nie wiadomo jak długo bukmacher będzie oferował freebet 25 zł dla nowych klientów, jednak na pewno ta oferta nie będzie dostępna wiecznie, należy więc się pośpieszyć. Rzadko trafia się bowiem okazja zagrania za 25 zł całkowicie za darmo, a właśnie tak w skrócie można opisać promocję Totalbet freebet 25 zł.

🎁Rejestracja w TOTALbet. Odbierz freebet 25 zł🎁