Już w najbliższą niedzielę Real Madryt – FC Barcelona! Czy Robert Lewandowski zdoła zdobyć bramkę w swoim debiutanckim El Clasico, a może inne gwiazdy wpiszą się na listę strzelców? Fuksiarz przygotował specjalną promocję z okazji szlagieru La Liga!

Jak wziąć udział w promocji?

1. Zaloguj się na swoje konto w Fuksiarzu, kliknij przycisk „Dołącz do promocji” na stronie promocji i dokonaj depozytu na min. 50 zł

2. Postaw dwa kupony przedmeczowe z salda głównego:
– Kupon AKO za min. 50 zł, z co najmniej 3 zdarzeniami i min. kursem ogólnym 3.00, zawierający przynajmniej jedno zdarzenie na Real – Barcelona
– Kupon SOLO na strzelca 1 gola w meczu Real – Barcelona za stawkę 1 zł X gr, gdzie X to Twój typ, w której minucie padnie bramka

3. Trafiłeś kupon na pierwszego strzelca, zgadując jednocześnie minutę bramki? Bez względu na rozliczenie Twojego kuponu AKO, weźmiesz udział w podziale puli 10000 zł

4. Promocja trwa od 13.10. godz. 10:00 do 16.10. 16:14 i biorą w niej udział jedynie kupony przedmeczowe. W ramach promocji można obstawić tylko jeden kupon na strzelca 1. gola w meczu.

Przykładowy kupon:

Po wpłacie min. 50 zł i postawieniu kuponu AKO wspomnianego w zasadach promocji czas na postawienie zakładu na strzelca i minutę zdobycia pierwszego gola.

Jeśli uważasz, że pierwszego gola meczu zdobędzie Robert Lewandowski w 34. minucie, musisz postawić:

Strzelec 1. gola: Lewandowski, Stawka: 1.34 zł

W przypadku, kiedy uważasz, że strzelcem pierwszego gola będzie Pedri w 60. minucie, musisz postawić:

Strzelec 1. gola: Pedri, Stawka 1.60 zł

W przypadku postawienia strzelca gola za stawkę np.: 1.47 zł zaliczy się gol strzelony w doliczonym czasie pierwszej połowy 45 + 2’, jak i gol zdobyty zaraz po przerwie w 47. minucie meczu.

Pula nagród

Gracze, którzy poprawnie wytypują strzelca oraz minutę zdobycia pierwszej bramki, podzielą między siebie pulę 10.000 zł! Jeśli ta sztuka powiedzie się tylko Tobie, zgarniesz całą sumę!

Uwaga!

Promocja łączy się z ofertą powitalną dla nowych graczy! Jeśli zarejestrujesz się na Fuksiarz.pl z linku promocyjnego Typerii, dołączysz do promocji Złota Bramka i postawisz swój pierwszy kupon AKO, który będzie spełniał warunki obu promocji, to możesz liczyć na zwrot do 500 zł na konto główne w ramach Zakładu bez ryzyka na start! Za niespełna 2 zł możesz dać sobie szansę na extra 10.000 zł w ramach Złotej Bramki!

Oglądaj El Clasico za darmo i obstawiaj w Fuksiarzu!