Tylko do końca lipca trwa specjalna promocja dla czytelników Typeria.pl! Zarejestruj się w Fuksiarzu, zrób pierwszą wpłatę i odbierz w prezencie voucher 50 zł do wykorzystania przy zakupach na Allegro. Takiej promocji bukmacherskiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Zakład bez ryzyka do 500 zł: Wypłać zwrot bez obrotu!
Załóż konto -> Rejestracja

dinamo - lech typy

Co dostajesz w promocji?

Rejestrując się w Fuksiarzu i dokonując pierwszej wpłaty otrzymujesz za jednym zamachem aż 3 atrakcyjne promocje powitalne:

 • Zakład bez ryzyka do 500 zł (wypłata zwrotu bez obrotu!)
 • Pakiet Polsat Box GO Sport (o wartości 40 zł)
 • Voucher Allegro 50 zł 

Jak skorzystać z promocji?

 1. Załóż konto z linku promocyjnego –> rejestracja
 2. Zrób pierwszą wpłatę min. 50 zł
 3. Postaw pierwszy kupon za min. 50 zł
 4. Wygrasz? Możesz od razu wypłacić wygraną!
 5. Przegrasz? Otrzymasz zwrot do max. 500 zł (bez obrotu) połowy stawki, który również możesz od razu wypłacić – bez dodatkowych wymogów!

Aby otrzymać voucher Allegro 50 zł, po rejestracji i pierwszej wpłacie (nie musisz od razu stawiać pierwszego kuponu) prześlij nam w PW swój e-mail powiązany z kontem gracza w Fuksiarzu. Napisz na nasz fanpage na Facebooku, mailowo na marketing@typeria.pl lub w wiadomości prywatnej na Wykop.pl.

Kiedy otrzymasz voucher 50 zł na Allegro?

Elektroniczny kod vouchera 50 zł do wykorzystania na Allegro otrzymasz w ciągu max. 48 godzin roboczych, licząc od momentu przesłania nam swojego maila powiązanego z kontem gracza w Fuksiarzu.

Jak działa voucher Allegro?

Szczegóły na temat działania elektronicznych voucherów (kart podarunkowych) Allegro możecie znaleźć tutaj: https://allegro.pl/karty-podarunkowe#
W razie dodatkowych pytań dotyczących promocji „Voucher Allegro 50 zł w prezencie za rejestrację w Fuksiarzu!” zachęcamy do kontaktu PW.

Jakie wymogi musi spełniać pierwszy kupon bez ryzyka?

Aby Twój pierwszy kupon był ubezpieczony i objęty promocją zakład bez ryzyka do 500 zł, musi spełniać poniższe warunki:

 • Min. 2 typy
 • Min. kurs każdego typu: 1.60
 • Min. stawka 50 zł

Kiedy otrzymam kod aktywacyjny Pakietu Polsat Box GO?

Kod aktywacyjny do pakietu Polsatu zostanie wysłany na e-maila powiązanego z kontem gracza w Fuksiarzu w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.

Jakie kanały i rozgrywki dostępne są w pakiecie Polsat Box Go Sport?

Pakiet oferuje 30-dniowy dostęp do 20 kanałów sportowych. Kanały dostępne w pakiecie zawierają transmisje rozgrywek takich jak między innymi: UFC, Formuła 1, Liga Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasa, Fortuna 1 Liga, La Liga Santander, Serie A TIM, Ligue 1 Uber Eats, Fortuna Puchar Polski i inne!

Do kiedy trwa promocja? 

Akcja promocyjna trwa do 31.07.2022, godz. 23:59. Ilość voucherów jest ograniczona.