Tylko w dniach 28-30 listopada czytelnicy Typeria.pl mogą skorzystać z ekskluzywnej promocji powitalnej Betfan. Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA i odbierz pierwszy zakład bez ryzyka 100% ze zwrotem na konto główne. Bez warunku obrotu, bez haczyków – wygrana albo zwrot, który możesz od razu wypłacić!

Betfan – Zakład bez ryzyka 100% 

Ekskluzywna, trwająca tylko 3 dni (28-30.11) promocja dla czytelników Typerii, czyli Zakład bez ryzyka 100% do 40 zł. Zwrot na konto główne – wypłata bez obrotu!

1. Załóż konto z kodem TYPERIA -> rejestracja
2. Wpłać dokładnie 40 zł
3. Postaw za 40 zł pierwszy kupon zawierający typ lub typy z mundialu
4. Sam zdecyduj o liczbie zdarzeń i kursach!
5. Max. łączny kurs kuponu to 50.00
6. Wygrałeś? Gratulacje, możesz wypłacić kasę lub grać dalej!
7. Nie weszło? Masz zwrot 40 zł, który możesz od razu wypłacić lub grać dalej. Bez obrotu, bez bonusów, bez haczyków!

_________________________________


Betfan – BONUS 200% od wpłaty

Oprócz Zakład bez ryzyka 100% do 40 zł, BETFAN oferuje również drugą, alternatywną promocję powitalną. Jest nią bonus 200% od depozytu, dzięki czemu wpłacając np. 150 zł, otrzymujemy łącznie aż 450 zł na grę! Obie promocje się nie łączą!!

1. Odbierz bonus 

 Otwórz konto z kodem TYPERIA
• Wpłać min. 50 zł
• Otrzymasz OD RAZU bonus o wartości 200% wpłaty (do 300 zł)
• Np. wpłacając 100 zł, będziesz miał łącznie 300 zł na grę

2. Aktywuj bonus

• Postaw kupon lub kilka kuponów za sumę 1. wpłaty
• Czekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
• Przełącz się na saldo bonusowe, by wykorzystać bonus

3. Graj za bonus i wygrywaj

• Bonusem grasz jak chcesz: możesz zagrać za całość lub podzielić go na wiele kuponów
• Liczą się tylko kupony AKO z kursem min. 3.0
• Brak wymogu minimalnego kursu poszczególnych typów
• Wygrane trafią na SALDO GŁÓWNE po wykorzystaniu 100% kwoty przyznanego bonusu

Bonus 200% w Betfan – popularne pytania:

Jaką kwotę bonusu mogę otrzymać?

Od 100 zł (przy wpłacie 50 zł) do nawet 300 zł (przy wpłacie 150 zł lub więcej). Środki trafiają na saldo bonusowe automatycznie po zatwierdzeniu wpłaty.

Ile mam czasu na wykorzystanie bonusu?

Od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na odblokowanie i wykorzystanie w całości bonusu. Pamiętaj, że po tym terminie bonus wygaśnie i środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną wyzerowane.

Jak odblokować bonus?

Aby odblokować bonus, wykorzystaj całość środków, które znajdują się na saldzie głównym, zawierając za nie dowolny zakład lub zakłady. Pamiętaj, że z promocji wyłączone są zakłady systemowe oraz zakłady na Gry Karciane. Gdy wszystkie kupony z salda głównego zostaną rozliczone, bonus zostanie odblokowany i będziesz możliwy do wykorzystania.

Jak przełączyć się na saldo bonusowe?

Musisz najpierw wybrać stan konta, a potem spośród dwóch możliwych do wyboru sald wybrać saldo bonusowe. Wówczas kupon, który utworzysz, będzie postawiony właśnie za bonus.

Co należy zrobić, aby móc wypłacić środki bonusowe?

Należy zagrać za równowartość bonusu, aby środki zostały przeniesione na saldo główne i były możliwe do wypłaty. Możesz wykorzystać bonus grając jeden kupon za całość stawki lub kilka mniejszych kuponów. Na każdym kuponie zawartym za środki bonusowe muszą znaleźć się przynajmniej 2 zdarzenia, a kurs łączny takiego kuponu musi wynieść co najmniej 3.0. To jedyne warunki konieczne do spełnienia – pozostawiamy Ci całkowitą dowolność w pozostałych kwestiach. Pamiętaj, że również na kuponie zawartym za bonus nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty Matchday Boost ani Gier Karcianych. Nie może być to także kupon systemowy.

Gdzie znajdę informacje na temat aktualnego stanu mojego bonusu?

Szczegóły dotyczące każdego bonusu dostępne są w Panelu Gracza, który otworzysz poprzez kliknięcie w swoje inicjały widoczne w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu do Twojego konta. Następnie wybierz „Bonusy i freebety”, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat obrotu bonusem.

Załóż konto i odbierz bonus 200%
Wpłać 150 zł, graj za 450 zł!

Zarejestruj się TUTAJ>>