Pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN!

?Odbierz 100 zł bez ryzyka

Po zimowej przerwie do gry budzi się Bundesliga, a rozgrywki w pozostałych europejskich ligach również powoli zaczynają wkraczać w decydującą fazę. Z tej okazji bukmacher Forbet przygotował promocję zakład bez ryzyka 100 zł dla nowych klientów. W jej ramach, pierwszy postawiony w serwisie kupon będzie zakładem bez ryzyka aż do kwoty 100 zł. W przypadku porażki otrzymamy zwrot PEŁNEJ kwoty stawki naszego pierwszego kuponu! Dodatkowo, rejestrując się w Forbet przy użyciu kodu promocyjnego TYPERIA otrzymamy +50 PLN do bonusu od pierwszej wpłaty.

 

  1. Zarejestruj się w dniach 24-26.01 i wpłać min. 20 zł

  2. Odbierz bonus 100% od pierwszej wpłaty (z kodem TYPERIA przy wpłacie 100 zł dostajesz bonus 150 zł zamiast 100 zł)

  3. Postaw zakład bez ryzyka za min. 20 zł

  4. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki max. do 100 zł

  5. Kupon musi zostać rozliczony do 26.01.2020, do godz. 23:59.

  6. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.


WAŻNE PYTANIA:

Jaka jest kolejność obrotu bonusów? Jeśli przegram zakład bez ryzyka dostanę 100 zł na konto bonusowe, ale co z bonusem 100% od pierwszej wpłaty?
Bonus od pierwszej wpłaty ma zawsze priorytet, więc trafi do kolejki bonusowej jako pierwszy.  Czas na aktywację bonusu za zakład bez ryzyka wynosi 7 dni. Kolejne 7 dni wynosi czas na jego obrót. W związku z tym, żeby zdążyć obrócić 2 bonusy musisz najpierw obrócić bonus od pierwszej wpłaty ( w ciągu max. 7 dni), a następnie – przed upływem kolejnych 7 dni – bonus za pierwszy zakład bez ryzyka 100 zł. Szczegółowe terminy obrotu bonusów oraz ich zasady znajdziesz na swoim koncie w zakładce „bonusy”.

Czy kwota ewentualnego zwrotu za zakład bez ryzyka jest opodatkowana? 
Nie, otrzymujesz 100% kwoty stawki pierwszego kuponu aż do 100 zł. Postawiłeś 100 zł i przegrałeś? Do kolejki bonusowej trafi bonus w kwocie 100 zł

Czy po wygranej w zakładzie bez ryzyka mogę od razu wypłacić wygraną?
Możesz wypłacić wygraną, jednak miej na uwadze, że zlecenie wypłaty skasuje bonus, który jest w danym momencie aktywny na koncie. W tym przypadku będzie to bonus od pierwszej wpłaty 100 % aż do 1000 zł. Po wygranej w zakładzie bez ryzyka sugerujemy więc dokonać obrotu bonusu od pierwszej wpłaty – nie ma sensu zostawiać bukmacherowi darmowych pieniędzy. Możesz jednak skorzystać również z bezpieczniejszego wariantu – wpłacić, wygrać, wypłacić i zniknąć! 😉

?Odbierz 100 zł bez ryzyka