Bukmacher Betclic przygotował specjalną promocję powitalną dla wszystkich czytelników Typerii! Wpisany przy rejestracji kod promocyjny TYPERIAPL, pozwala uzyskać w Betclic zakład bez ryzyka aż do 200 zł. Co ważne, aby wypłacić środki wystarczy postawić je zaledwie 1 raz po kursie min. 2.14 i…to wszystko! Biorąc pod uwagę, że dotychczas Betclic wymagał aż 8-krotnego obrotu zwrotu stawki, jest to ogromna zmiana na plus.

Odbierz 200 zł zakład bez ryzyka!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kod promocyjny: TYPERIAPL


Betclic 200 zł zakład bez ryzyka:

 1. Kliknij zarejestruj się i przejdź do rejestracji
 2. W polu „kod promocyjny” wpisz: TYPERIAPL
 3. Zrób pierwszą wpłatę min. 50 zł
 4. Obstaw pierwszy kupon (dowolne kursy i ilość typów)
 5. Jeśli trafisz, otrzymujesz wygraną i możesz ją od razu wypłacić
 6. Jeśli przegrasz, otrzymujesz zwrot do 200 zł w postaci freebeta
 7. Aby wypłacić zwrot, należy postawić go 1 raz na kupon z łącznym kursem min. 2.14
 8. Wygrana z zakładu postawionego za otrzymany freebet trafia na konto główne i jest gotowa do wypłaty na konto bankowe – bez obrotu!

Betclic sponsorem Fame MMA 15

Betclic to oficjalny sponsor federacji Fame MMA i jedyny bukmacher oferujący zakłady na galę, która odbędzie się już w piątek, 26 sierpnia. Firma znana z wysokiej jakości oferty bukmacherskiej na piłkę nożną i inne tradycyjne sporty, postanowiła dotrzeć do nowego pokolenia graczy i odważnie wejść w świat freak-fightów, co okazało się marketingowym strzałem w dziesiątkę.

Freak Fighty już na stałe zagościły w polskim internecie, a śledzenie kolejnych gal w gronie przyjaciół, napojów i przekąsek dla wielu z nas stało się już małą tradycją. Sporo osób odnalazło w Fame MMA swoje „gulity pleasure”, czyli odmóżdżacz pozwalający na chwilę oderwać się od trosk codziennego życia.


Czy Betclic to dobry bukmacher?

Betclic to francuski bukmacher z ogólnoeuropejską renomą, który od kilku lat jest legalnie dostępny również dla polskich graczy. Na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim świetną aplikacją mobilną (iOS, Android, Huawei) oraz przejrzystą i wygodną stroną internetową. W odróżnieniu od wielu innych polskich stron bukmacherskich, nie napotkamy tutaj wszechobecnych bugów, spowolnień, zacięć i innych sytuacji, które mogą bardzo skutecznie uprzykrzyć obstawianie w danym serwisie.

Betclic, to oczywiście także solidne kursy, liczne promocje dla graczy oraz znani i lubiani ambasadorzy, m.in. Footrol i Michał Pol. Wróćmy jednak do pytania zawartego w nagłówku. Czy Betclic to dobry bukmacher? Jak na polskie standardy, Betclic należy uznać za bardzo dobrego bukmachera, który plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych polskich firm oferujących zakłady, a dla tysięcy graczy zmęczonych przygodami z STS i Fortuną, już teraz jest pierwszym wyborem.

Betclic TV – darmowe transmisje

Oprócz naprawdę przyjemnej apki, Betclic to również Betclic TV, a więc darmowy dostęp do transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Betclic TV możemy oglądać zarówno na aplikacjach mobilnych, jak i na komputerze. Lista lig sportowych i dyscyplin dostępnych w Betclic TV jest naprawdę obszerna:

 • Piłka nożna – Serie A, La Liga, Bundesliga, Eredivisie, Premier Liga, Juplier Pro League, Premier Liha, Liga czeska, Liga szwedzka, Premiership, Superligaen.
 • Tenis – Wimbledon, US Open, Roland Garros, Australian Open, WTA Premier, ATP 250 Series, ATP Cup, ATP 100-, 500, 250, ATP Next Gen i inne.
 • Koszykówka – NBA, FIBA, NBL, CBA, Euroliga, Eurocup i inne.
 • Inne dyscypliny – hokej (NHL, KHL), siatkówka, piłka ręczna, snooker, dart, badminton, krykiet, Eurocup i inne.