Betfan – cashback 600 zł + freebet 60 zł

Jakie są zasady promocji zakład bez ryzyka 600 zł + freebet 60 zł w Betfan oraz w jaki sposób można wypłacić otrzymany cashback? Jak działa bonus od drugiej wpłaty? Zapraszam do poniższego tekstu, w którym przedstawię Wam wszelkie niezbędne szczegóły. Pamiętajcie, że promocja skierowana jest wyłącznie do graczy, którzy założą konto używając kodu promocyjnego TYPERIA.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA


Betfan cashback 600 zł – zakład bez ryzyka

Pierwsza część pakietu powitalnego Betfan to zakład bez ryzyka 600 zł, który działa jak cashback. Jest to bonus od pierwszej wpłaty na Wasze konto gracza.

 • Wpłacasz min. 50 zł
 • Stawiasz pierwszy kupon z dowolnym kursem
 • Jeśli WYGRASZ możesz od razu wypłacić kasę
 • Jeśli PRZEGRASZ masz zwrot stawki do 600 zł

Aby wypłacić zwrot z cashbacku 600 zł należy obrócić nim jednokrotnie. Czas na obrót zwrotu wynosi 7 dni, a minimalny kurs kuponu (lub kuponów) biorących udział w obrocie zwrotu to 3,80.


Schemat: jak otrzymać zakład bez ryzyka 600 zł w Betfan?


Zakład bez ryzyka 600 zł w Betfan – jak wypłacić zwrot?

Aby wypłacić zwrot stawki jaki otrzymasz za pierwszy nietrafiony kupon w Betfan, należy obrócić nim (inaczej: postawić) łącznie TYLKO 1 RAZ na kupony z min. 3 zdarzeniami i łącznym kursem min. 3.80.

JEDNOKROTNY OBRÓT oznacza, że nie musimy stawiać od razu całego cashbacku 600 zł na jeden kupon i liczyć na uśmiech losu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwrot jaki dostaniemy za nietrafiony zakład bez ryzyka w Betfan rozłożyć sobie na kilka mniejszych kuponów.

Jeśli więc dostaniesz 300 zł zwrotu, możesz postawić go na jeden kupon za 300 zł lub też na trzydzieści kuponów za 10 zł – wybór należy do Ciebie! Pamiętaj tylko, aby wykonując obrót bonusowymi środkami z promocji 600 zł bez ryzyka grać je na kupony z min. 3 zdarzeniami i łącznym min. kursem CAŁEGO kuponu wynoszącym 3.80!

Betfan Freebet 60 zł

Od początku marca 2022 do promocji powitalnej BETFAN Cashback 600 zł dołączył również freebet 60 zł. Oznacza to, że przy wpłacie na kwotę min. 50 zł gracze otrzymują aż dwie korzyści – zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon do 600 zł i darmowy zakład 60 zł. Im wyższa pierwsza wpłata, tym wyższy możliwy zwrot za pierwszy nietrafiony kupon. Wartość freebetu wynosi 60 zł.

Aby skorzystać z freebetu 60 zł należy po zalogowaniu do Konta Gracza i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Promocji zaznaczyć na kuponie widoczne niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu, Termin ważności Freebetu 60 zł wynosi 7 dni i jest liczony od momentu pierwszej wpłaty. Max. wygrana za Freebet wynosi 2000 zł.


Bonus 100% od drugiej wpłaty do max. 1000 zł

Poza główną promocją powitalną Betfan jaką jest zakład bez ryzyka / cashback 600 zł, na graczy czeka również bonus od drugiej wpłaty. Polega on na podwojeniu drugiego depozytu do kwoty max. 1000 zł. Jeśli Wasza druga wpłata do Betfan wyniesie 1000 zł, otrzymacie drugie 1000 zł w formie bonusu na grę.

 • Robisz drugą wpłatę na min. 50 zł
 • Dostajesz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Obracasz bonusem i możesz go wypłacić!

Bonus 100% od drugiej wpłaty w Betfan – zasady obrotu i jak wypłacić kasę?

Obrót bonusu od drugiej wpłaty w Betfan jest w porównaniu z promocją zakład bez ryzyka 600 zł jest mimo wszystko prostszy, choć dla niektórych…trudniejszy! Prostszy dlatego, że minimalny wymagany kurs kuponów jakimi musimy obrócić bonus wynosi zamiast 3.80 jedynie 2.50. Trudniejszy z tego powodu, że bonusem obrócić należy w tym przypadku nie jeden, a trzy razy. Wymagany minimalny kurs w jakiś sposób rekompensuje nam konieczność 3-krotnego obrotu całego bonusu.

PRZYKŁAD:

 1. Robisz drugą wpłatę na 500 zł
 2. Otrzymujesz 500 zł bonusu
 3. Obracasz bonusem 3-krotnie stawiając kupony z min. łącznym kursem 2,50, a także minimalnie 3 zdarzeniami.

Tak jak w przypadku promocji zakład bez ryzyka 600 zł w Betfan, tak i teraz możesz sam zdecydować jak szybko wykonasz obrót. Teoretycznie i przy uśmiechu szczęścia uda Ci się tego dokonać już dwoma kuponami. W wariancie bezpiecznym (który polecamy) zagranie kuponów na łączną trzykrotność drugiej wpłaty może zająć trochę czasu. Mimo tego, sugerujemy zminimalizować ryzyko i rozdzielić obrót bonusu na kilka lub kilkanaście mniejszych kuponów. Czas na obrót bonusu wynosi 14 dni.

Odbierz cashback 600 + freebet 60!
Zarejestruj się -> tutaj!

Kod bonusowy: TYPERIA

 

4 KOMENTARZE

 1. […] Zaczynamy eliminacje do Mistrzostw Świata! Zagraj w Betfan kupon z minimum czterema zdarzeniami, w tym na wygraną Polski z Węgrami. Jeśli tylko Biało-Czerwoni zawiodą, otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu! Nie masz jeszcze konta w Betfan? Czeka na Ciebie promocja powitalna – jeszcze lepsza, niż dzisiejsza akcja „Graj bez ryzyka na wygraną Polski!” Jak z niej skorzystać? Zarejestruj się z poniższego linku używając kodu promocyjnego „TYPERIA” i odbierz zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon aż do 600 zł! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej dla czytelników Typeria.pl […]