Betfan zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od wpłaty 100% do 1000 zł. Kod promocyjny listopad 2021.

Załóż konto w Betfan z kodem promocyjnym TYPERIA i skorzystaj z wyjątkowej promocji powitalnej – zakład bez ryzyka 600 zł na pierwszy kupon. W razie porażki otrzymasz zwrot stawki aż do 600 zł, który przed wypłatną należy obrócić TYLKO 1 RAZ! Bonus od drugiej wpłaty to 100% do max. 1000 zł. Jakie są zasady promocji zakład bez ryzyka 600 zł w Betfan oraz w jaki sposób można wypłacić otrzymany cashback? Jak działa bonus od drugiej wpłaty? Zapraszam do poniższego tekstu, w którym przedstawię Wam wszelkie niezbędne szczegóły. Pamiętajcie, że promocja skierowana jest tylko do graczy, którzy założą konto używając kodu promocyjnego!👇👇

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon!
Załóż konto w Betfan -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA


Betfan cashback 600 zł – zakład bez ryzyka

Pierwsza część pakietu powitalnego Betfan to zakład bez ryzyka 600 zł, który działa jak cashback i jest to bonus od pierwszej wpłaty na Wasze konto gracza.

 • Wpłacacie np. 100 zł (min. wymagana wpłata to 50 zł)
 • Stawiacie pierwszy kupon z dowolnym kursem
 • Jeśli WYGRACIE możecie od razu wypłacić kasę 
 • Jeśli PRZEGRACIE macie zwrot stawki do 600 zł

Teraz najważniejsze: ABY WYPŁACIĆ CASHBACK 600 PLN W BETFAN, ZWROTEM NALEŻY OBRÓCIĆ TYLKO 1 RAZ! To miła odmiana od wielu innych promocji bukmacherskich, w których wymagany obrót bonusu wynosi czasami 6 lub więcej razy.

Żeby jednak nie było aż tak kolorowo, Betfan wymaga od nas minimalnego kursu łącznego kuponów którymi będziemy obracać otrzymany cashback wynoszącego 3.80. Z drugiej strony, bonusem obrócić należy tylko jednokrotnie. Czas na obrót zwrotu to 7 dni.


Schemat: jak otrzymać zakład bez ryzyka 600 zł w Betfan?


Zakład bez ryzyka 600 zł w Betfan – jak wypłacić otrzymany cashback?

Aby wypłacić zwrot stawki jaki otrzymasz za pierwszy nietrafiony kupon w Betfan, należy obrócić nim (inaczej: postawić) łącznie TYLKO 1 RAZ na kupony z min. 3 zdarzeniami i łącznym kursem min. 3.80.

JEDNOKROTNY OBRÓT oznacza, że nie musimy stawiać od razu całego cashbacku 600 zł na jeden kupon i liczyć na uśmiech losu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwrot jaki dostaniemy za nietrafiony zakład bez ryzyka w Betfan rozłożyć sobie na kilka mniejszych kuponów.

Jeśli więc dostaniesz 300 zł zwrotu możesz postawić go na jeden kupon za 300 zł lub też na trzydzieści kuponów za 10 zł – wybór należy do Ciebie! Pamiętaj tylko, aby wykonując obrót bonusowymi środkami z promocji 600 zł bez ryzyka grać je na kupony z min. 3 zdarzeniami i łącznym minimalnym kursem CAŁEGO kuponu wynoszącym 3.80!


Bonus 100% od drugiej wpłaty do max. 1000 zł

Poza główną promocją powitalną Betfan jaką jest zakład bez ryzyka / cashback 600 zł, na graczy czeka również bonus od drugiej wpłaty. Polega on na podwojeniu drugiego depozytu do kwoty max. 1000 zł. Jeśli Wasza druga wpłata do Betfan wyniesie 1000 zł, otrzymacie drugie 1000 zł w formie bonusu na grę.

 • Robisz drugą wpłatę na min. 100 zł
 • Dostajesz 100% bonusu do max. 1000 zł
 • Obracasz bonusem i możesz go wypłacić!

Schemat: jak otrzymać bonus od drugiej wpłaty w Betfan?


Bonus 100% od drugiej wpłaty w Betfan – zasady obrotu i jak wypłacić kasę?

Obrót bonusu od drugiej wpłaty w Betfan jest w porównaniu z promocją zakład bez ryzyka 600 zł jest mimo wszystko prostszy, choć dla niektórych…trudniejszy! Prostszy dlatego, że minimalny wymagany kurs kuponów jakimi musimy obrócić bonus wynosi zamiast 3.80 jedynie 2.50. Trudniejszy z tego powodu, że bonusem obrócić należy w tym przypadku nie jeden, a trzy razy. Wymagany minimalny kurs jest jednak sporym plusem i trzeba przyznać, że w pełni rekompensuje nam konieczność 3-krotnego obrotu całego bonusu.

PRZYKŁAD:

 1. Robisz drugą wpłatę na 500 zł
 2. Otrzymujesz 500 zł bonusu
 3. Obracasz bonusem 3-krotnie stawiając kupony z min. łącznym kursem 2,50, a także minimalnie 3 zdarzeniami.

Tak jak w przypadku promocji zakład bez ryzyka 600 zł w Betfan, tak i teraz możesz sam zdecydować jak szybko wykonasz obrót. Teoretycznie i przy uśmiechu szczęścia uda Ci się tego dokonać już dwoma kuponami. W wariancie bezpiecznym (który polecamy) zagranie kuponów na łączną trzykrotność drugiej wpłaty może zająć trochę czasu. Mimo tego, sugerujemy zminimalizować ryzyko i rozdzielić obrót bonusu na kilka lub kilkanaście mniejszych kuponów. Czas na obrót bonusu wynosi 14 dni.

Odbierz cashback do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon u bukmachera Betfan!
Załóż konto -> KLIK!

Kod bonusowy: TYPERIA

4 KOMENTARZE

 1. […] Zaczynamy eliminacje do Mistrzostw Świata! Zagraj w Betfan kupon z minimum czterema zdarzeniami, w tym na wygraną Polski z Węgrami. Jeśli tylko Biało-Czerwoni zawiodą, otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu! Nie masz jeszcze konta w Betfan? Czeka na Ciebie promocja powitalna – jeszcze lepsza, niż dzisiejsza akcja „Graj bez ryzyka na wygraną Polski!” Jak z niej skorzystać? Zarejestruj się z poniższego linku używając kodu promocyjnego „TYPERIA” i odbierz zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon aż do 600 zł! Sprawdź szczegóły promocji powitalnej dla czytelników Typeria.pl […]