LV Bet – nowa strona, pakiet powitalny, zakład bez ryzyka 333 zł;

Bukmacher LV Bet odświeżył wygląd i poprawił infrastrukturę swojej strony internetowej, a także wprowadził oddzielną zakładkę dotyczącą oferty na e-sport. Dokonane zmiany powinny ułatwić korzystanie z serwisu i sprawić, że obstawianie w LV Bet stanie się jeszcze bardziej intuicyjne.

ZAŁÓŻ KONTO W LV BET Z KODEM TYPERIA I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZAKŁAD BEZ RYZYKA 333 PLN!

Kod promocyjny: TYPERIA
>>Odbierz 333 zł bez ryzyka<<

 

Nowa strona LV Bet 

Odświeżenie witryny jest kolejną innowacją jaką w ostatnich miesiącach serwuje nam LV Bet. Wcześniej firma zdecydowała się m.in. na zmianę dotychczasowego logo. Tym razem, cały serwis www przeszedł naprawdę solidny remont i w sferze wizualnej prezentuje się bardzo dobrze. Poza przebudową i odświeżeniem strony internetowej dodano również do niej wiele nowych funkcjonalności.

Dział e-sport, szybkie zakłady, tryb teatralny, czy też widok multi, to tylko niektóre z nich. Nowa strona LV Bet zbiera bardzo pozytywne opinie, a gracze chwalą sobie zmiany na jakie zdecydowała się firma znana z charakterystycznej czarno-żółtej kolorystyki. Na plus należy zaliczyć również nową ofertę bonusową, która zawiera m.in. zakład bez ryzyka do 333 zł.


Najważniejsze zmiany:

  • nowy pakiet powitalny „Republika Kuby”
  • zakład bez ryzyka 333 zł
  • dedykowany dział e-sport
  • wprowadzenie opcji „szybki zakład” 
  • nowy, atrakcyjny widok teatralny
  • zmiany w zakładce płatności
  • zmiany w zakładce „moje zakłady”

Oprócz tego, rejestrując się w LV Bet uzyskujesz dostęp do różnego rodzaju promocji dla graczy oraz konkursów typerskich, w których możesz wygrać bonusowe środki na grę. Oferta LV Bet to ścisła czołówka polskich firm bukmacherskich. Tworząc dedykowany dział e-sportowy LV Bet pokazuje, że idzie z duchem czasu i podąża za obecnymi trendami. Po organizacji Fame MMA, może to być kolejny krok umożliwiający dotarcie do odbiorców, którzy na co dzień nie interesują się sportem w klasycznym wydaniu.


LV Bet – bonus na start

Rejestrując się w LV Bet możesz otrzymać pakiet bonusów powitalnych na start. Oprócz tego dostaniesz w prezencie darmowy zakład 20 PLN za rejestrację z kodem bonusowym TYPERIA. Kliknij poniżej, aby odebrać bonusy powitalne w wysokości do 3333 PLN w tym zakład bez ryzyka aż do 333 zł.

ZAŁÓŻ KONTO W LV BET Z KODEM TYPERIA I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZAKŁAD BEZ RYZYKA 333 PLN!

Kod promocyjny: TYPERIA
>>Odbierz 333 zł bez ryzyka<<