środa, Listopad 14, 2018
Strona główna Typeria24 Kupony Taśmy Typerii

Kupony Taśmy Typerii

Kupony Taśmy Typerii, a więc popularne „tasiemce”, czyli coś co gracze lubią najbardziej. Nic przecież nie smakuje tak dobrze jak sięgający do samej ziemi kupon, na którym odznaczamy kolejne trafione mecze, zbliżając się coraz bardziej do wielkiej wygranej. Stawiasz kilka złotych, a do wygrania masz tyle, że wystarczyłoby Ci na nowy samochód? Wierzymy, że w końcu każdemu się poszczęści –  żeby wygrać, trzeba grać! Kiedy nareszcie trafisz ogromną taśmę z jeszcze większym kursem, podziel się nią z nami. Niech każdy doceni Twój sukces i to jakim niezwykłym typerskim nosem się popisałeś.

Ostatni mecz znowu nie wszedł? Największy pewniak na kuponie tylko zremisował? Faworyt, na którego stawiałeś stracił gola w 90 minucie?  Znamy to uczucie..podziel się z nami swoim pechowym kuponem , a od razu poprawi Ci się humor. Wspólne wylewanie żali, to zawsze dobry sposób, żeby jakoś pozbierać się po porażce. Nie jesteś sam, każdy czasem ma pecha!

Regularnie odwiedzaj sekcję Kupony Taśmy Typerii, aby przekonać się, że nie tylko Ty cierpisz na syndrom jednego meczu! Na Typerii na bieżąco publikujemy najciekawsze kupony – niech cały świat pozna historię Waszego wielkiego zwycięstwa lub pechowej porażki. Wspólnie dzielimy się bukmacherskimi emocjami!

Najlepsze kupony czytelników Typerii cz.2

Wygrane kupony przesłane przez naszych czytelników. Jak widać, opłaca się korzystać z mundialowych typów Typerii ;-)

Najlepsze kupony czytelników Typerii cz.1

Zachęcamy do przysyłania nam swoich zwycięskich kuponów. Najciekawsze z nich dumnie zawisną w naszym dziale Typeria24, tak by każdy mógł je podziwiać. Największe wygrane, najwyższe kursy, najciekawsze zdarzenia. Zabrakło Ci jednego trafienia do wielkiej wygranej? Również podziel się z...