niedziela, 21 kwietnia, 2024

Wywiady

Zapraszamy na wywiady z osobami związanymi ze środowiskiem bukmacherskim. Regularnie zamieszczane rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy w różny sposób związani są z branżą zakładów sportowych. Prawdziwa gratka dla wszystkich zajmujących się typowaniem. Niezależnie od tego jak długi jest Twój bukmacherski staż oraz podejście do obstawiania – gwarantujemy, że publikowane przez nas wywiady poszerzą Twoje horyzonty i pogłębią sportową wiedzę.

Zdradzimy Wam kulisy bukmacherskiej branży. Wypytamy o wszystko zawodowych graczy, analityków sportowych, pracowników i przedstawicieli firm bukmacherskich oraz osoby zajmujące się bukmacherką od strony prawnej. Dzięki nam uzyskacie informacje z pierwszej ręki. Ujawniamy skrywaną dotychczas w cieniu drugą stronę bukmacherskiego rynku. Nasi dziennikarze postarają się dotrzeć do wszystkich tych, którzy z zakładami sportowymi związani są całe życie.

Jeśli zastanawiasz się czego brakuje Ci, aby wejść na wyższy typerski poziom, w jaki sposób bukmacherzy pozyskują swoich pracowników oraz dlaczego tak trudno jest być profesjonalnym typerem – odpowiedzi na wszystkie te pytania poznasz regularnie odwiedzając nasz serwis.