wtorek, 20 kwietnia, 2021

Wywiady

Zapraszamy na wywiady z osobami związanymi ze środowiskiem bukmacherskim. Regularnie zamieszczane rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy w różny sposób związani są z branżą zakładów sportowych. Prawdziwa gratka dla wszystkich zajmujących się typowaniem. Niezależnie od tego jak długi jest Twój bukmacherski staż oraz podejście do obstawiania – gwarantujemy, że publikowane przez nas wywiady poszerzą Twoje horyzonty i pogłębią sportową wiedzę.

Zdradzimy Wam kulisy bukmacherskiej branży. Wypytamy o wszystko zawodowych graczy, analityków sportowych, pracowników i przedstawicieli firm bukmacherskich oraz osoby zajmujące się bukmacherką od strony prawnej. Dzięki nam uzyskacie informacje z pierwszej ręki. Ujawniamy skrywaną dotychczas w cieniu drugą stronę bukmacherskiego rynku. Nasi dziennikarze postarają się dotrzeć do wszystkich tych, którzy z zakładami sportowymi związani są całe życie.

Jeśli zastanawiasz się czego brakuje Ci, aby wejść na wyższy typerski poziom, w jaki sposób bukmacherzy pozyskują swoich pracowników oraz dlaczego tak trudno jest być profesjonalnym typerem – odpowiedzi na wszystkie te pytania poznasz regularnie odwiedzając nasz serwis.

Wywiad z typerem, który ograł Fortunę na 160 tys. złotych

Ograł Fortunę na 160 tys. złotych W poniedziałek cała bukmacherska część internetu żyła meczem Wisła Płock - Górnik Zabrze. Dlaczego? Jeden z klientów Fortuny  prawidłowo wytypował wszystkie piątkowe, sobotnie i niedzielne spotkania pierwszej kolejki Ekstraklasy. Na jego rekordowej "taśmie" zostało...