wtorek, Listopad 12, 2019

Konkursy typerskie

Konkursy typerskie to okazja na sprawdzenie swojego bukmacherskiego nosa. Dołącz do społeczności Typerii i weź udział w emocjonującej rywalizacji z cennymi nagrodami! Zostań jednym z nas i podczas śledzenia sportowych wydarzeń zapewnij sobie dodatkowe sportowe emocje! Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z bukmacherką, to możesz przejść obok tego działu obojętnie. Konkursy typerskie to świetny poligon doświadczalny i możliwość wypróbowania swoich typerskich umiejętności bez ryzyka utraty gotówki!

Na Typerii tworzymy Wam możliwość wzięcia udziału w regularnie organizowanych przez nas konkursach! Tocz pojedynki na typy z członkami naszej bukmacherskiej wspólnoty i udowodnij wszystkim, że zasługujesz na miano eksperta! Typeria to nie tylko fachowe zapowiedzi spotkań i najświeższe informacje z bukmacherskiego świata. To przede wszystkim rywalizacja na typy w wyjątkowej społeczności.

Regularnie odwiedzaj sekcję Konkursy Typerskie, aby być na bieżąco z dostępnymi w sieci konkursami bukmacherskimi. Przy okazji dużych sportowych imprez, piłkarskich mistrzostw i finałowych meczów w internecie można napotka liczne konkursy typerskie. Specjalnie dla Was zbieramy informację o nich wszystkich. Przybliżamy zasady wzięcia udziału w danej zabawie oraz informacje o przewidywanych przez organizatora nagrodach. Spróbuj swojego szczęścia i zgarnij cenne nagrody nic nie ryzykując! Typria to Twój przewodnik po dostępnych w sieci bukmacherskich konkursach. Dołącz do naszej społeczności i daj się wciągnąć w sportową rywalizację!

Wygraj 100 tys. i smartfony!

Szczęśliwa 13 Forbet zastąpiła dostępną wcześniej promocję Ekstrajackpot, polegającą na typowaniu dokładnych wyników Ekstraklasy. Wydaje się, że decyzja o rezygnacji z pierwszej promocji była słuszna, ponieważ szansa na trafienie 6 (!) dokładnych wyników spotkań z naszej ligi jest niemal...