Wyjątkowa dla Polaków data 11.11, to również wielki dzień dla Chińczyków. Właśnie dziś, z okazji chińskiego Dnia Singla, wystartował Globalny Festiwal Wyprzedaży! Okres od 11 do 30 listopada, to szansa na uzyskanie największych w ciągu roku rabatów i promocji. Zapraszamy na przegląd TOP3 największych hitów sprzedażowych AliExpress, wśród których prym wiodą produkty Xiaomi!

UWAGA: Jeżeli nie macie konta Aliexpress koniecznie skorzystajcie z naszego limitowanego kodu rabatowego FANGOL20, który zapewnia zniżkę -15 PLN na pierwsze zamówienie o wartości min. 19 PLN! (4$/5$)


Jakie produkty Xiaomi warto kupić na AliExpress?

  1. Xiaomi Mi Band 5 – kilka lat temu inteligentne opaski zagościły na rękach wszystkich fanów aktywnego trybu życia. Funkcje typowe dla zegarka takie jak data i godzina, to w przypadków Mi Bandów dopiero początek. Aktualna prognoza pogody, mierzenie liczby pokonanych kroków i dystansu, spalone kalorie; Do tego cała masa innych opcji dostępnych dzięki łączeniu się ze smartfonem. Opaski Xiaomi Mi Band, to jeden z największych elektronicznych hitów XXI wieku, a podczas wyprzedaży kupisz ją w najniższej cenie w ciągu roku!

Cena w Polsce: 135 – 150 zł
Cena AliExpress z kodem FANGOL20: 89 zł

Zainteresowany? Łap link do oferty!

__________________________________

2. Smartfony Xiaomi – oprócz opasek, zegarków i sprzętu AGD Xiaomi imponuje przede wszystkim swoimi smartfonami. W porównaniu z ofertą konkurencji są one naprawdę tanie  i wydajne, a wysoka jakość wykonania i niska awaryjność stoją poziomie porównywalnym do potęg pokroju Samsunga. W zależności od promocji, różnice cen smartfonów Xiaomi na AliExpress w porównaniu z cenami w polskich sklepach mogą sięgać od kilkudziesięciu aż do kilkuset złotych! Za przykład niech posłuży Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB:

Cena w Polsce: 1099 zł
Cena AliExpress z kodem FANGOL20: 853,33 zł

Zainteresowany? Łap link do oferty!

__________________________________

3. Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi AirDots! – konkurencja dla legendarnych AirPodsów Apple, ale w cenie, na którą może pozwolić sobie niemal każdy? Słuchawki Xiaomi AirDosts to świetna alternatywa dla kosztującego setki złotych konkurencyjnego produktu firmy z charakterystycznym nadgryzionym jabłkiem w logo. AirDotsy zbierają na całym świecie świetnie recenzje i jak na swoją cenę grają zaskakująco dobrze!

Cena w Polsce: 80-90 zł
Cena AliExpress z kodem FANGOL20: 37,20 zł (!)

Zainteresowany? Łap link do oferty!

KOD NA PIERWSZE ZAKUPY W ALIEXPRESS: FANGOL20