Kiedyś to były czasy…teraz to nie ma czasów? 🙂 Tęsknisz za okresem, w którym każdy zagraniczny bukmacher mógł bez żadnych problemów działać w Polsce? Wydawało się, że te lata bezpowrotnie minęły. Marzy Ci się, aby do naszego kraju wróciły firmy takie jak Bet365, Betsson, czy William Hill? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – legalny bukmacher bez podatku istnieje, a Ty być może nawet o nim nie wiesz!

Betfan zakład bez ryzyka

O co chodzi z tym podatkiem?

Jesteś początkującym graczem i zastanawiasz się dlaczego stawiając 100 PLN na kurs 2,00 możesz wygrać jedynie 176 PLN? Wszystko przez obowiązujący w Polsce podatek od gier i zakładów sprawiający, że Twoja stawka mnożona jest najpierw przez współczynnik 0,88, a dopiero potem przez kurs zdarzenia. Państwo pobiera 12% Twojej stawki, a bukmacherzy chcąc maksymalizować swoje zyski „przerzucają” podatek od zakładów na graczy. Właśnie dlatego bukmacher bez podatku, to zjawisko niemal niespotykane. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

bukmacher bez podatku

Zagraniczne firmy, które jeszcze jakiś czas temu działały w naszym kraju, nie odprowadzały w Polsce podatków, a typujący mogli dzięki temu grać bez uciążliwych 12%. Wszystko zmieniło się za sprawą nowelizacji ustawy hazardowej – obcy kapitał wycofał się z naszego bukmacherskiego rynku, a pozostały same legalne i licencjonowane firmy. Bukmacher bez podatku stał się przez to marzeniem każdego miłośnika zakładów w Polsce. Okazuje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby to marzenie spełnić! 


Bukmacher bez podatku

Chcesz grać legalnie, mieć spokojny sen i nie ryzykować, że zwrócisz na siebie uwagę Urzędu Skarbowego? Musisz grać u buka z zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Jednak czy działa u nas jakikolwiek bukmacher bez podatku, który posiada oficjalną licencję? Może być to dla Ciebie zaskoczeniem, ale jak najbardziej. Co więcej, zagrasz u niego w pełni legalnie, nie łamiąc przy tym żadnego prawa. Jedyny polski internetowy bukmacher bez podatku, który przyjmuje zakłady 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, to…BETFAN!

Firma wystartowała stosunkowo niedawno, jednak od razu zyskała sobie szerokie grono fanów. Atrakcyjna i nowatorska oferta zakładów oraz bardzo dobre bonusy powitalne to nie wszystko. Najważniejszy jest oczywiście fakt, że BETFAN to bukmacher bez podatku. Nie tylko w konkretne dni, czy też w ramach okresowych promocji. Bukmacher świadczy zakłady bez podatku 12% przez cały czas. Co ważne, nie wymaga od graczy spełnienia żadnych skomplikowanych warunków. Wystarczy, że nasz kupon będzie składał się z min. trzech zdarzeń z kursami minimalnymi 1,25, a jego łączny kurs wyniesie przynajmniej 2,00. Sprawdź naszą recenzję Betfan i odbierz ekskluzywny bonus powitalny 3000 zł i zakład bez ryzyka 100 zł.

? Odbierz 100 zł bez ryzyka!