Jeszcze kilkanaście lat temu mieszane sztuki walki były traktowane w Polsce jako sport niszowy i brutalny. Bardziej niż z profesjonalnymi zawodnikami, kojarzył się z undergroundem i światkiem przestępczym. Dopiero utworzenie federacji KSW i jej stopniowy rozwój spowodowały zmianę postrzegania tej dyscypliny oraz przyniosły jej niesamowitą popularność. Kawałek z tego tortu postanowili wykroić dla siebie polscy youtuberzy – Gala Fame MMA już 30 czerwca w Koszalinie. Zakłady bukmacherskie na Fame MMA dostępne są u legalnego bukmachera LV Bet.

❗Typuj FAME MMA w LV Bet. Odbierz do 1520zł w bonusach!🔥🔥

Pomysł na biznes? MMA

Po sukcesie duetu Kawulski-Lewandowski nie musieliśmy długo czekać na pojawienie się ich naśladowców. Jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać kolejne organizacje mieszanych sztuk walki, a ta dość egzotyczna dla nas dyscyplina stała się jednym z najpopularniejszych sportów nad Wisłą. Zapanowała prawdziwa moda na MMA, a gale KSW cieszyły się zainteresowaniem większym niż mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wielki wkład w rozwój MMA w Polsce mieli celebryci i osoby wcześniej niezwiązane ze sztukami walki. Mariusz Pudzianowski, Hardkorowy Koksu, czy Jacek Wiśniewski to tylko niektóre ze znanych nazwisk, po które sięgano w celu zwiększenia zainteresowania galami i nakręcenia medialnego show. Potencjał drzemiący w tego rodzaju widowiskach dostrzeli również polscy youtuberzy, czyli twórcy zamieszczający swoje filmy na platformie YouTube.

Youtuberzy – współcześni idole

Kiedyś wychodziło się na podwórko pograć w piłkę, dzisiaj wchodzi się na YouTube. Najpopularniejsi twórcy są oglądani przez miliony osób, a marzeniem wielu dzieci chodzących do podstawówki jest założenie własnego kanału i zostanie internetową gwiazdą. Fani Youtuberów są bardzo oddani, a życie swoich idoli uważnie śledzą w  mediach społecznościowych. Tematyka zdecydowanej większości filmów skupia się na grach komputerowych, różnego rodzaju śmiesznych wyzwaniach oraz innych lekkich, rozrywkowych treściach. Istnieje jednak również druga strona YouTube, która zdecydowanie nie powinna być oglądana przez dzieci i młodzież. To przede wszystkim tzw. „patostreamerzy” – osoby transmitujące swoje życie i związane z nim wydarzenia, którymi są najczęściej alkoholowe imprezy, burdy, przemoc oraz inne zachowania patologiczne.

To właśnie osoby związane z tym środowiskiem mają być bohaterami Gali FAME MMA, która odbędzie się 30.06.2018 roku w Koszalinie. Bardzo ciekawe mogą okazać się zakłady bukmacherskie na tą imprezę. Osoby śledzące w internecie uczestników gali mają szansę na solidny zastrzyk gotówki. Kursy na Fame MMA wystawił dotychczas tylko bukmacher LV Bet. Zarejestruj się z linku poniżej, aby otrzymać dodatkową gotówkę na grę od typeria.pl!

❗Rejestracja LV Bet. Odbierz do 1520zł w bonusach!🔥🔥

Nowy wymiar cyrku

Widowisko jakie zaserwowane zostanie nam w Koszalinie, będzie wejściem na nieznany dotychczas poziom absurdu. Podobno każdy pomysł na biznes jest dobry, jednak jeśli gala okaże się sukcesem, będziemy mogli spodziewać się kolejnych walk, w których gwiazdami będą ludzie nie mający nic wspólnego ze sportem. Główny bohater gali Daniel „danielmagical” Zwierzyński to w ostatnich miesiącach gwiazda polskiego internetu. Transmisje z odbywających się w jego mieszkaniu pijackich schadzek i awantur biły rekordy popularności.

Dzięki wpłatom od widzów Daniel zdołał zarobić całkiem sporą sumę pieniędzy, która przyczyniła się do jeszcze większego rozwoju jego „działalności”. Losy rodziny Zwierzyński przez wiele osób traktowane były niczym serial, a jego bohaterowie zachęcani przez widzów jeszcze bardziej pogrążali się w swojej patologii. Oprócz Daniela w ringu zaprezentować ma się m.in. striptizer Dawid Ozdoba, czy też Michał „Boxdel” Baron – youtuber, który wypromował postać „Magicala” i miał duży wkład w pielęgnowanie patologii rozwijającej się w polskim internecie. FAME MMA będzie galą internetowych celebrytów i choć niektórzy z nich hobbystycznie trenują sztuki walki lub ćwiczą na siłowni, to wartość sportowa tego wydarzenia z pewnością nie będzie jego największym atutem.

Zakłady bukmacherskie na FAME MMA

Cytując internetowego klasyka sprzed paru lat – a komu to potrzebne? a dlaczego? Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno musi chodzić o pieniądze. LV Bet jako jedyny polski bukmacher wykazuje bardzo otwarte i nowatorskie podejście do zakładów wzajemnych. Gala FAME MMA będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem internetu, a już samo to jest dobrym argumentem, aby wystawić na nią ofertę kursową.

Oddsmakerzy świetnie zdają sobie sprawę, że podczas freak fightów często dochodzi do wyników niespodziewanych, bardziej niż umiejętności techniczne może decydować przypadek. Szanse na zwycięstwo ma każdy z uczestników, a upatrywanie w kimkolwiek zdecydowanego faworyta jest bardzo ryzykowne. Internetowi twórcy nie posiadają doświadczenia w radzeniu sobie z presją, a reakcja organizmu narażonego na duży stres jest nie do przewidzenia. Forma wyjętych zza komputerów youtubowych celebrytów jest zagadką, a na wyniku walk mogą zaważyć aspekty, który w zawodowym sporcie w ogóle nie są brane pod uwagę. Zakłady bukmacherskie na FAME MMA to bardzo ciekawe przedsięwzięcie bukmachera LV Bet. Pracownicy tej firmy stanęli na wysokości zadania, poszli z duchem czasu, a swoją ofertę dopasowali do wymogów rynku oraz zapotrzebowania. Miejmy nadzieję, że żaden z występujących na gali „sportowców” nie dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu i będzie w stanie o własnych siłach opuścić koszalińską Halę Widowiskowo-Sportową.

❗Typuj FAME MMA w LV Bet. Odbierz do 1520zł w bonusach!🔥🔥