Kiedy Friz wbije 4 mln subskrypcji?

Karol „Friz” Wiśniewski to aktualnie najpopularniejszy polski youtuber. 24-latek z Krakowa w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy podbił internet i ustanowił rekordy, o których inni polscy twórcy mogą jedynie pomarzyć. Kanał Friza w najbliższych tygodniach powinien przekroczyć magiczną barierę 4 milionów subskrypcji. W Betfan możecie obstawić, czy stanie się to przed 6. czerwca. Rejestrując się z użyciem specjalnego kodu promocyjnego „TYPERIA”, otrzymacie zwrot stawki aż do 100 zł jeśli Wasz pierwszy zakład okaże się przegrany. Otrzymany zwrot (lub wygraną) można od razu wypłacić – beż żadnych dodatkowych wymogów.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Od nagrywania Minecrafta i Pokemon GO, po wielki biznes z obrotem liczonym w milionach złotych. Friz jest niekwestionowanym królem polskiego YouTube’a. To również pierwsza gwiazda internetu, która weszła do mainstreamu, a swoją popularnością przyćmiła „tradycyjnych” telewizyjnych celebrytów. „Ekipa”, którą stworzył Karol Wiśniewski już teraz śmiało może być nazywana popkulturowym i socjologicznym fenomenem. Chociaż widownię Friza tworzą głównie przedstawiciele najmłodszego pokolenia, to również i starsi wielokrotnie znajdują w filmach Ekipy coś dla siebie.

Zakład dotyczący przekroczenia 4 mln subskrypcji przez Friza jest o tyle ciekawy, że w ostatnim okresie częstotliwość nagrywanych przez youtubera filmów nieco zmalała. Wpływ na to miało przede wszystkim zakończenie rocznego wyzwania polegającego na codziennej publikacji nowych produkcji, ale także wyjazd całej Ekipy na wakacje do Los Angeles. Plany twórcy mocno pokrzyżowała również pandemia koronawirusa, a brak możliwości nagrywania poza domem bardzo utrudnił pozyskiwanie klikalnego contentu.

Jak wynika ze statystyk dostępnych na platformie SocialBlade, średni tygodniowy przyrost subskrypcji na kanale Friza wynosi około 30 tysięcy. Obecnie twórca posiada 3.77 mln subskrybentów i według uśrednionych szacunków 6. czerwca powinien osiągnąć 3 mln i 950 tys. „subów”. Trudno powiedzieć, czy influencer niebawem zdecyduje się nieco podkręcić tempo dodawania filmów, natomiast nic na to nie wskazuje. Ostatni miesiąc to dla Friza okres przejściowy – koniec największego projektu życia, wyprowadzka do USA i upragniony odpoczynek.

W Q&A na swoim dzisiejszym instastory youtuber stwierdził, że nie należy spodziewać się w najbliższym okresie zbyt dużej liczby filmów na jego kanale. Friz chce nagrywać materiały, które sprawiają przyjemność nie tylko jego widzom, ale również jemu samemu. Myślę, że nadchodzące dni nie zapowiadają się dla Wiśniewskiego szczególnie intensywnie. Jeśli sytuacja nie ulegnie nagłej odmianie, kanał Karola raczej nie zdoła przekroczyć do 6. czerwca 4 milionów subskrypcji.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!