Ilu widzów „Hejt Parku” ze Zmarzlikiem?

W czternastym już odcinku „Hejt Parku” na Kanale Sportowym zobaczymy polskich mistrzów motosportu. Program, który poprowadzą Michał Pol i Tomasz Smokowski rozpocznie się w środę o 20:00. W Betfan możecie obstawić jaka będzie oglądalność dzisiejszego odcinka show. Rejestrując się z kodem bonusowym TYPERIA otrzymacie 100 PLN na pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli nie traficie debiutanckiego kuponu otrzymacie zwrot stawki, który możecie od razu wypłacić – bez obrotu!

Kto zatem wystąpi? Po kolei: Bartek Marszałek, czyli pierwszy i jedyny polski kierowca motorowodnej Formuły 1, Jakub Przygoński, który regularnie bierze udział w Rajdzie Dakar oraz dwójka, której nikomu nie trzeba przedstawiać: Robert Kubica i Bartosz Zmarzlik, najlepszy sportowiec 2019 roku w Polsce.

Z tego względu liczba widzów może być naprawdę wysoka. Może, ale nie musi. Z pewnością nie pobije tej z show jakim uraczyli nas Najman, Borek i Stanowski. Raczej nie wyprzedzi również odcinka z Quebonafide, który oglądało chwilami powyżej 50 tysięcy osób.


Warto dodać, że jeden z gwoździ programu, jakim niewątpliwie będzie rozmowa z Bartoszem Zmarzlikiem, odbędzie się przy użyciu Skype’a.
Na podstawie wcześniejszych Hejt Parków możemy stwierdzić, że łączenie się z rozmówcą przez sieć wpływa raczej negatywnie na wyniki oglądalności.

Wydaje się, że wynik poniżej 35-40 tysięcy jest tutaj niemalże oczywisty. Smokowski i Pol choć merytoryczni, to raczej nie gwarantują popularnych „dymów”. No i najważniejsze – poprzednie „Hejt Parki” rozpoczynały się o godzinie 21:00 i o 21:30 osiągały szczyt oglądalności. Dzisiejszy program startuje już o 20:00, sam „Hejt Park” ze Zmarzlikiem rozpocznie się o 21:00. Wydaje się, że po 1,5 h rozmowy z przedstawicielami motorsportu oglądalność będzie mieć raczej tendencję spadkową i przejście z pierwszej części programu do formatu Hejt Parku nie powinno spowodować napływu kilku(nastu) tysięcy nowych widzów.

Jednak czy liczba oglądających program o godzinie 21:30 nie osiągnie nawet 27 tysięcy? Nie jest to pewniak, aczkolwiek mając do wyboru tylko te dwie opcje, mimo wszystko rozsądniejszy wydaje się wybór pierwszej. Inna godzina rozpoczęcia programu, mniej „zasięgowi” goście oraz prowadzący, którzy zamiast show postawią raczej na spokojną i merytoryczną rozmowę.

 ⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez obrotu! (+18)⚠️