Czy Hołownia uroni łzę podczas debaty?

Kandydat na prezydenta RP Szymon Hołownia wczoraj zamieścił w swoich mediach społecznościowych nagranie, w którym wspominał m.in. o konstytucji. W pewnej chwili jego głos zaczął drżeć, a w oczach pojawiły się łzy.

Wypowiedź, którą udostępnił Hołownia odbiła się w mediach szerokim echem. – Czytam ją codziennie. Chciałbym kiedyś zrobić Polskę, która będzie właśnie taka – powiedział wskazując na ustawę zasadniczą, po czym rozpłakał się niczym bóbr.

Łzy na wizji to jeden z elementów kampanii wyborczej, czy może faktyczna oznaka troski o nasze wspólne dobro? W polityce nigdy nic nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że takiej okazji nie mógł przepuścić jeden z legalnych bukmacherów, który w swojej ofercie umieścił dość nietypowy zakład.

W Betfan możecie obstawić, czy wzruszenie wygra z byłym prowadzącym „Mam Talent” również podczas środowej debaty prezydenckiej. Kurs na łzę Szymona Hołowni uronioną podczas wystąpienia w TVP wynosi 5,00.

Poza nietypowym zakładem na debatę możemy również obstawić, jaki wynik osiągnie Szymon Hołownia w I turze wyborów prezydenckich.

Zakładając darmowe konto z użyciem kodu promocyjnego TYPERIA otrzymacie zwrot stawki do 100 zł, jeśli Wasz pierwszy kupon okaże sie przegrany. Otrzymany zwrot (lub wygraną) można od razu wypłacić – beż żadnych dodatkowych wymogów.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️