Krzysztof Piątek zagra w lidze angielskiej? Wokół transferu polskiego napastnika pojawiają się coraz to nowsze spekulacje. 24-letni snajper nie imponuje formą strzelecką i jego los wydaje się przesądzony. Na swojego partnera w ataku Zlatan Ibrahimović namaścił Rafaela Leao…

Eksperci są przekonani, że w rywalizacji z doświadczonym Szwedem Piątek stoi na z góry straconej pozycji. Zlatan to żywa legenda klubu, ciesząca się niesłabnącym poparciem kibiców. Atak Rossonerich budowany będzie właśnie wokół Ibrahimovicia. W tej sytuacji odejście Piątka jest kwestią więcej niż pewną. Włoski dziennikarz Antonio Vitiello poinformował na Twitterze, że pozyskaniem Polaka zainteresowanych jest kilka znanych europejskich firm. Wśród nich wymienia się również…Tottenham! Harry Kane z powodu kontuzji uda będzie wykluczony z gry przynajmniej do końca marca i w północnym Londynie pilnie szukają jego zastępcy. Ofensywne trio Lucas – Piątek – Hueng-Min Son? Kto wie! Chęć zatrudnienia „Pio” wyraża również Aston Villa, która według medialnych spekulacji gotowa jest wyłożyć 30 milionów euro. Atmosfera wokół transferu Polaka jest na tyle gorąca, że specjalne zakłady na kolejny klub napastnika oferują nawet bukmacherzy! 

Analitycy LV Bet nie mają wątpliwości – największe szanse na pozyskanie polskiego Pistolero ma walcząca o utrzymanie w Premier League Aston Villa. Póki co, nie wiadomo czy oferta The Villians satysfakcjonuje Milan i – przede wszystkim – samego zawodnika. W klubie z Birmingham Piątek może liczyć na regularną grę i wypromowanie się na angielskim rynku. Z drugiej strony, przeciętni partnerzy i presja związana z walką o utrzymanie to nie najlepszy klimat, aby wdrożyć się do specyficznego brytyjskiego stylu gry. A Wy? Jak sądzicie? Do którego klubu trafi Krzysztof Piątek? Zajrzyjcie na naszą bukmacherską Grupę Typeria i dołączcie do fanów obstawiania – jest nas już prawie 2,5 tysiąca!

Specjalnie dla czytelników Typeria.pl bukmacher LV Bet przygotował wyjątkową ofertę powitalną – darmowy zakład 20 PLN w prezencie za założenie konta! Zarejestruj się z poniższego linku używając kodu bonusowego TYPERIA, odbierz 20 zł za darmo i obstaw bez ryzyka, gdzie trafi nasz napastnik! (+18)

? Odbierz 20 PLN (+18)

Sprawdź również wyjątkową akcję promocyjną STS – zakład bez ryzyka 229 zł dla nowych użytkowników!