16 powodów przemawiających za tym, że KSW to większa patologia niż Fame MMA.

W świecie polskich sportów walki co jakiś słychać krytyczne głosy na temat organizacji Fame MMA. Na przedsięwzięcie narzekają zawodnicy, trenerzy, a nawet właściciele konkurencyjnych federacji. Środowisko stara się przyjmować moralizatorską postawę, jednak między wierszami można wyczytać, że to nie troska o najmłodsze pokolenie odgrywa tutaj decydującą rolę.

Załóż konto na STS.pl z kodem TYPERIA, aby
otrzymać:
⚠️230 zł bez ryzyka!⚠️

Dlaczego nie lubią Fame MMA?

Profesjonalni sportowcy nie są w stanie zaakceptować wysokości zarobków internetowych celebrytów. Przecież to oni są zawodowcami i od kilkunastu lat harują w dusznych salkach treningowych. Przecież to im się bardziej należą takie gaże i rozpoznawalność. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak naiwne i oderwane od rzeczywistości jest takie rozumowanie. To rynek decyduje o tym kto ile zarabia. Skoro jest popyt, to i jest podaż. Niezależnie od tego jak bardzo nam by się to nie podobało.

Idąc tokiem rozumowania niektórych przedstawicieli polskiego środowiska MMA, również lekarze powinni czuć się dotknięci poziomem zarobków gwiazd KSW. Podczas gdy oni ratują życie ludzkie i wykonują o wiele ważniejszą dla losów świata misję, fighterzy jedynie „okładają się po mordach” i otrzymują za to na dodatek dziesiątki tysięcy złotych. Czy na pewno chcemy sprowadzać debatę na temat Fame MMA właśnie na taki poziom?

Wróćmy do tytułowych 16 powodów. Nie da się ukryć, że zjawisko jakim jest Fame MMA wypłynęło na szerokie medialne wody również dzięki promocji przez osoby o – mówiąc eufemistycznie – dość dyskusyjnej postawie moralnej. Zdecydowana większość youtuberów, influencerów i celebrytów wydaje się jednak w gruncie rzeczy raczej niegroźna. To często szukający pomysłu na siebie, zagubieni młodzi ludzie, którzy za kilka lat będą wstydzili się swoich internetowych wybryków.

Nazywanie Fame MMA patologią staje się wraz z kolejnymi galami coraz mniej uzasadnione. Następuje stopniowa zmiana proporcji, a rozróby na konferencjach prasowych zastępowane są przez w pełni sportowe walki na niezłym poziomie. Oczywiście, wciąż możemy znaleźć w Fame MMA sporo skandalicznych osób i zachowań, które na pewno nie są godne naśladowania. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy osobom ze środowiska KSW wypada w ogóle poddawać galę Fame MMA jakimkolwiek moralnym ocenom? Czy biorąc pod uwagę życiorysy zawodników walczących w przeszłości lub obecnie dla KSW, rozsądniej nie byłoby po prostu milczeć?

SPRAWDŹ TYPY NA FAME MMA 7

16 powodów – KSW to jeszcze większa patologia?

Należy oddzielić internetowe wygłupy, niski poziom intelektualny, zachowania wulgarne i skandaliczne od tych, które w świetle prawa uznawane są za przestępstwa. Zupełnie inną kwestią jest to, które z tych postaw mają większy wpływ na młode pokolenie, jednak nie to jest przedmiotem niniejszych rozważań. Zostawiam Wam wyliczankę tytułowych 16 powodów. W mojej opinii powinny one skutecznie powstrzymywać ludzi związanych z KSW od wydawania wszelkich moralnych osądów na temat Fame MMA.

Włodarze KSW: Fame MMA, to promowanie patologii.
Tymczasem KSW:

1. Krzysztof Kułak – skazany prawomocnie za pobicie na 8 miesięcy w zawieszeniu na dwa lata.
2. Aslambek Saidov – skazany za nielegalne ściąganie długów, wyrok 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata.
3. Rafał Moks – udział w zorganizowanej grupie przestępczej, pobicia, handel narkotykami.
4. Cengiz „Mosquito” Dana – były zawodnik KSW i menedżer Aziza Karaoglu – zatrzymany za handel kobietami i sutenerstwo.
5. Tyberiusz Kowalczyk – próba wyłudzenia odszkodowania, upozorowanie stłuczki.
6. Daniel Dowda – oszustwa bankowe, wymuszenia, podrabianie dokumentów.
7. Rafał Jackiewicz – 3 wyroki ( 2 za pobicie i 1 za fałszowanie dokumentów), w przeszłości działalność w światku przestępczym.
8. Tomasz Oświeciński – były członek grupy przestępczej o charakterze zbrojnym, właściciel agencji towarzyskiej, skruszony gangster współpracujący z policją.
9. Marcin Różalski – „Mój kolega jest przestępcą, taki ma od dawna zawód. (…) Kupił mi tira karmy. Całego pi********go TIRA karmy! (…) biznesmen dał tylko 20 zł…
10. Paweł „Popek” Rak – Kradzież z włamaniem, poszukiwanym listem gończym wyemigrował do Wielkiej Brytanii. Po powrocie do kraju najpierw zatrudniła go KSW, a po niej Fame MMA.
11. Tymoteusz Świątek – skazany na 10 miesięcy prac społecznych oraz karę 1,5 tysiąca złotych za zabicie małego kota. „Złapał zwierzę za tylne łapy i uderzył kilkukrotnie w lusterko swojego samochodu.”
12. Borys Mańkowski„Nie chce mi się k.rwa gadać z tą wiarą. (…) Siedzisz sobie codziennie k.rwa, jarasz sobie blanta, gadasz z gościem i dzięki temu siedzisz na Bali. No k.rwa pięknie w ch.j. I ktoś ci wpłaca 10 złotych, ty dziękujesz no i k.rwa nic nie robisz” – takie obserwacje dotyczące internetowej rzeczywistości wygłaszał przy swojej córeczce, nie będąc świadomym, że prowadzona przez niego wcześniej transmisja live jest wciąż włączona.
13. Łukasz „Juras” Jurkowski – oskarżony o pobicie przez byłą partnerkę. Na łamach mediów społecznościowych obrzucał się z nią obelgami. Fanów szczegółowo informował m.in. o tym, że jego była oddaje się prostytucji w Berlinie, a ponadto jest chora psychicznie.
14. Michał Materla – zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wiele innych. Z części zarzutów oczyszczony, odsiedział ponad pół roku.
15. Mamed Khalidov – jazda w terenie zabudowanym 160 km/h. Poza tym zarzuty m.in. paserstwo, niszczenie mienia, do których się nie przyznał.
16. Damian Janikowski – wisienka na torcie . Zachowanie całkiem nie do porównania z niektórymi powyższymi przykładami, jednak również bardzo wiele mówiące. Janikowski brał udział w licytacji na rzecz niepełnosprawnych dzieci. Kiedy miał zachęcić do zakupienia przekazanej na aukcję książki wypalił: „Nie dałbym za to ani złotówki (…) zwykła, szara książka. Wolałbym dać sto złotych za darmo niż za to zapłacić”.

Załóż konto na STS.pl z kodem TYPERIA, aby
otrzymać:
⚠️230 zł bez ryzyka!⚠️

ZASADY 230 ZŁ BEZ RYZYKA:

1. Załóż konto z linku promocyjnego wpisując przy rejestracji kod TYPERIA. Otrzymasz zakład bez ryzyka do 230 zł, darmowy zakład 29 zł i bonus powitalny od pierwszej wpłaty 100% do max. 2400 PLN.

2. Dokonaj pierwszej wpłaty i odbierz bonus powitalny w wysokości jej 100% aż do 1200 złotych. Sprawdź: jak obrócić bonus od wpłaty w STS?

3. Postaw pierwszy zakład z konta depozytowego z kursem minimalnym 1,85.

4. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot stawki (minus podatek) do max. 230 PLN na Twoje konto depozytowe w ciągu max. 24 h.

5. Darmowy bonus 29 zł pojawia się na koncie z reguły do 30 minut od pomyślnej rejestracji. W szczególnych przypadkach czas oczekiwania może wydłużyć się do max. 3 dni.

Dołącz do Grupy Typeria