Legia Warszawa dołączy do Superligi?!

Wszystko wskazuje na to, że mamy aktualnie do czynienia z momentem zwrotnym w historii światowego futbolu. Czy Superliga rzeczywiście stanie się faktem? Jaki będzie rezultat wojny 12-stu „uciekinierów” z UEFA i FIFA? Co stanie się z ligami krajowymi i imprezami rangi mistrzowskiej? Te i wiele innych pytań zadają sobie kibice i eksperci na całym świecie. Trzeba jednak przyznać, że raczej niewiele osób pochyliło się nad kwestią, czy w nowo utworzonych rozgrywkach zamelduje się jakiś klub z…Ekstraklasy! 

Absurd? Czy może całkiem realny scenariusz, który zrealizuje się za kilka(naście) lat? Co prawda, trudno przewidzieć w jakim kierunku rozwinie się projekt zwany Superligą, jednak warto pamiętać, że skupiony jest on na maksymalizacji zysków najmożniejszych. Czy Lech Poznań lub Legia Warszawa mogłyby pomóc w pomnażaniu wpływów Liverpoolu, bądź też Realu Madryt? Na ten moment wydaje się to pytanie retoryczne.

Z nieco innego założenia wyszedł jeden z bukmacherów, który umieścił w swojej ofercie zakład na przystąpienie Legii Warszawa do Superligi. Czyżby analitycy Betfan posiadali jakieś tajne informacje, a Dariusz Mioduski szykował się do sensacyjnego ruchu biznesowego? Kurs na dołączenie „Wojskowych” do Superligi Europy w sezonie 2021/22 lub 2022/23 wynosi okrągłe 500.00. Oznacza to, że za każde postawione 100 złotych możemy wzbogacić się aż o…44 tysiące!

Trzeba przyznać, że potencjalna wygrana jest bardzo kusząca. Zwłaszcza, że rejestrując się u tego bukmachera z kodem promocyjnym „TYPERIA”, otrzymujecie ubezpieczenie pierwszego zakładu aż do 600 zł, więc w razie porażki stawka wróci na Wasze konto. Szczegóły promocji powitalnej sprawdzicie TUTAJ. Polecamy jednak, aby wykorzystać ją na kupon mający jakiekolwiek szanse powodzenia. W jego stworzeniu pomocne mogą okazać się nasze dzisiejsze typy i analizy:

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Cashback do 600 zł!⚠️