Marcin Najman rusza z kanałem na YouTube

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Po legendarnym już „Hejt Parku” i ogłoszeniu ostatniego (?) pojedynku w karierze, mistrz WKU postanowił założyć kanał na YouTube. Na decyzję celebryty błyskawicznie zareagowali bukmacherzy, którzy dodali do swojej oferty zakłady dotyczące liczby wyświetleń pierwszego odcinka.

Gościem w programie „Mocne uderzenie” będzie… Janusz Korwin-Mikke. Postać – podobnie jak Najman – mocno kontrowersyjna, ale ciesząca się również sporą sympatią. Wydaje się, że Korwin i Najman mogą stworzyć iście wybuchową mieszankę, która rozgrzeje polski internet do czerwoności. Premiera programu już w środę o godz. 18:00 na oficjalnym kanale Marcina Najmana „W ringu z Najmanem.

Kursy na to zdarzenie wystawił legalny bukmacher Betfan. Analitycy przygotowali zakłady sugerujące, że liczba wyświetleń programu może do końca kwietnia sięgnąć nawet 650 tysięcy. Czy rzeczywiście tak się stanie? Kanał Najmana może pochwalić się aktualnie niecałymi 3 tysiącami subskrypcji, natomiast możemy spodziewać się, że o programie z Korwinem-Mikke rozpisywać będą się wszystkie media.

Nie można również wykluczyć, że obstawiający dopuszczą się do różnego rodzaju manipulacji – np. sztucznie pompując oglądalność poprzez wykupienie tzw. view botów. Jak sądzicie? Czy Marcin Najman będzie w stanie intelektualnie podołać dyskusji z Januszem Korwinem-Mikke? Argumentacja jaką stosował podczas kłótni z Krzysztofem Stanowskim jest chyba wystarczającą odpowiedzią na to pytanie.

Rejestrując się w Betfan z użyciem kodu promocyjnego TYPERIA otrzymacie zwrot stawki aż do 100 zł, jeśli Wasz pierwszy kupon okaże się przegrany. Otrzymany zwrot (lub wygraną) można od razu wypłacić – beż żadnych dodatkowych wymogów.

⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez konieczności obrotu! (+18)⚠️