Który bukmacher ma najlepszy bonus powitalny dla nowych klientów?

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z zakładami on-line, a może po prostu chcesz skorzystać z oferty innej firmy? Zastanawiasz się, który bukmacher ma najlepszy bonus powitalny? Twój dotychczasowy „buk” ma słabe kursy, rzadko przyznaje bonusy, a w jego ofercie wiecznie brakuje interesujących Cię zdarzeń? Zapraszam do lektury poniższego tekstu. Dowiesz się z niego, których bukmacherów brać pod uwagę, chcąc otrzymać najlepszy bonus dla nowych klientów. Gdzie najlepszy bonus bukmacherski? Sprawdź!

Odbierz największy zakład bez ryzyka!
Kod bonusowy: TYPERIAPL


Najlepszy bonus bukmacherski – tzn. jaki?

Bukmacherzy kuszą graczy całą gamą promocji powitalnych. Darmowe zakłady, bonusy od pierwszej wpłaty, zakłady bez ryzyka, punkty w programach partnerskich, bonusy z mnożnikiem i wiele innych. Jak się w tym połapać i wybrać najlepszy bonus bukmacherski dla nowych klientów? Zacznijmy od tego, że „najlepszy” może być pojęciem względnym. Dla jednego typującego oznaczać będzie „największy”, pozwalający przynajmniej w teorii zarobić jak najwięcej. Dla innego gracza priorytetem będzie nie ilość możliwej do uzyskania bonusowej kasy, ale szansa na jej realne zdobycie i wypłatę na konto bankowe. Osobiście sugeruję przychylić się do tej drugiej opcji. W bukmacherce zachłanność raczej nie popłaca.

najlepszy bonus

Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu, prawda? Wielu bukmacherów działa na wyobraźnie graczy, obiecując im na start bonusowe tysiące złotych. Zwabiony kwotą z trzema zerami klient, bez zastanowienia lokuje swoje środki u operatora. Niestety zasady obrotu największych bonusów są często na tyle wymagające, że mogą sprawić niedzielnym graczom niemałe problemy. Dla potrzeb tego artykułu przyjmijmy więc, że „najlepszy” wcale nie równa się „największy”. Nawet najpotężniejsza gratyfikacja za założenie konta u bukmachera na nic nam się zda, jeśli nie będziemy w stanie jej wypłacić. Który bukmacher ma najlepszy bonus powitalny i jaki jest najlepszy bonus u legalnych, działających w Polsce bukmacherów? Taki, który jesteś w stanie obrócić i – przede wszystkim – wypłacić!


Który bukmacher ma najlepszy bonus powitalny?

Większość bonusów powitalnych dla nowych klientów to kwoty od kilkuset, do kilku tysięcy złotych. Istnieje jednak bardzo wąska grupa firm, które oprócz tego, że oferują atrakcyjny bonus powitalny, spełniają również cechy bardzo dobrego bukmachera. Jakie są to cechy? Szeroka oferta zakładów, wysokie kursy, wygoda i łatwość w obsłudze strony www i/lub aplikacji mobilnej i oczywiście dobry bonus powitalny. Zapewne znalazłoby się jeszcze kilka innych elementów, aczkolwiek wyżej wymienione stanowią niezbędny fundament. U którego bukmachera możemy otrzymać najlepszy bonus powitalny dla nowych klientów? Warto najpierw podzielić operatorów na tych, którzy oferują bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka oraz na tych przyznających klientom bonus od pierwszej wpłaty na konto – np. 100% pierwszej depozytu do 1000 zł. Dla wielu typujących żmudne „obracanie” kwotą przyznanego bonusu jest mało wygodne i czasochłonne.

jaki bonus najlepszy

Poza tym, obrotu należy dokonać w wyznaczonych przez bukmachera ramach czasowych. Gracze często wpadają w pułapkę i bonusową kasę traktują z mniejszą powagą niż w przypadku, gdyby były to ich ciężko zarobione pieniądze. W efekcie środki z bonusu dość szybko się rozpływają. Dodatkowo, nagminnie zdarza się podejście pt. „Przegrałem, ale to i tak tylko bonus, mniejsza z tym”. W efekcie otrzymany bonus nie przynosi graczowi żadnych korzyści. Właśnie dlatego w zgodnej opinii większości typerów, najlepszy bonus na start u bukmachera, to zakład bez ryzyka. Z dalszej części tekstu dowiesz się, który bukmacher ma najlepszy bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka.


Najlepszy bonus na start – zakład bez ryzyka 

Zakład bez ryzyka pozwala nam „ubezpieczyć” pierwszy, grany u danego bukmachera kupon. W razie porażki otrzymujemy zwrot stawki na konto depozytowe lub w postaci bonusu. W przypadku celnych typów cała wygrana trafia od razu na nasze konto. Zakład bez ryzyka ma przewagę nad klasycznym bonusem od depozytu – pozwala nam zagrać „grubo” pierwszy kupon, dzięki czemu już na starcie mamy szanse na okazałą wygraną. Jesteśmy zmuszeni do wykonania obrotu bonusu dopiero w przypadku porażki, a nie już na początku naszej przygody w danym serwisie.

najlepszy bonus na start

Zakład bez ryzyka to najlepszy bonus na start dla nowych klientów również dlatego, że przy celnym pierwszym kuponie nie musimy martwić się obrotem. Taka forma bonusu jest więc mniej czasochłonna i daje spore szanse na powiększenie stanu naszego konta już w pierwszych chwilach po rejestracji. Klasyczne bonusy od pierwszej wpłaty nie dają nam takiej szansy – dokonując przelewu na konto u bukmachera i korzystając z promocji od depozytu z góry godzimy się na konieczność obrotu. Zakład bez ryzyka to najlepszy możliwy bonus powitalny u bukmachera – daje nam szansę na wygraną, którą możemy od razu wypłacić. Nie zmusza nas również na wstępie do obrotu otrzymanych środków. Jaki zakład bez ryzyka u bukmacherów jest najlepszy?

Który bukmacher ma najlepszy bonus powitalny?

Pozostała nam jeszcze odpowiedź na kluczowe pytanie – który legalny polski bukmacher ma najlepszy bonus powitalny dla nowych klientów? Gdzie założyć konto, aby otrzymać najlepszy bonus na start? Odpowiedź brzmi…w BETCLIC! To oczywiście subiektywna opinia autora powyższego tekstu, jednak konia z rzędem temu, kto znajdzie lepszą ofertę dla nowych klientów. Używając przy rejestracji kodu bonusowego TYPERIAPL otrzymasz od BETCLIC zakład bez ryzyka aż do 500 zł. Oznacza to, że pierwszy postawiony w BETCLIC kupon będzie „ubezpieczony” aż do kwoty 500 zł. Nie trafisz? Dostaniesz zwrot stawki na konto bonusowe. Okażesz się ekspertem i Twój pierwszy zawarty kupon okaże się wygrany? Kasa trafia do Ciebie i nie musisz nią obracać! Obrót ewentualnego zwrotu w zakładzie bez ryzyka BETCLIC należy wykonać zakładami z kursem min. 2,00.

bonus powitalny

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>Odbierz 500 PLN bez ryzyka<<

Więcej na temat promocji powitalnej u tego bukmachera przeczytasz w oddzielnym artykule, który znajdziesz TUTAJ. Zastanawiasz się, czy BETLIC jest legalny w Polsce? Bez obaw – jakiś czas temu bukmacher uzyskał oficjalną licencję Ministerstwa Finansów i wkroczył do grona legalnych bukmacherów. To znana europejska marka, obecna na rynku od wielu lat – szeroka oferta na piłkę nożną, wysokie kursy, dobra aplikacja mobilna. BETCLIC nie jest oczywiście ideałem, ale to naprawdę bardzo solidna firma, która oferuje najlepszy bonus powitalny dla nowych klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej o BETCLIC? Przeczytaj naszą  recenzję i opinie. Jeśli zastanawiasz się, u którego bukmachera znajdziesz najlepszy bonus powitalny na start odpowiedź jest prosta – zdaniem Typeria.pl zakład bez ryzyka 500 zł w Betclic to zdecydowanie opcja nr 1.

Ocena bonusu: 9/10 ✅
Ocena bukmachera: 8/10

Chcesz dołączyć do bukmacherskiej społeczności Typeria.pl? Dołącz do naszej Grupy na Facebooku – jest nas już prawie 2,5 tys. osób!