Borek znokautuje Najmana w Hejt Parku?

Po blamażu Marcina Najmana na niedawnej gali Fame MMA 6 w internecie zawrzało. Na byłego boksera spadła lawina krytyki, jednak znalazły się również głosy broniące „ojca polskiego freak-fightingu”. Uszczypliwości El Testosteronowi nie szczędzili również dziennikarze sportowi. Marcin Najman nie pozostał głuchy na krytykę i podjął rękawicę – dziś o 21:00 wystąpi w „Hejt Parku” prowadzonym na Kanale Sportowym przez Mateusza Borka. Wobec spowodowanej epidemią koronawirusa posuchy w rozgrywkach sportowych, starcie Najman – Borek powinno zwrócić uwagę wszystkich spragnionych emocji kibiców.

Ostra krytyka, a momentami nawet hejt – po porażce Najmana z kulturystą Piotrem „Bestią” Piechowiakiem internauci nie szczędzili byłemu bokserowi ostrych słów. – Wystarczy – krótko skomentował na Twitterze Mateusz Borek, a wtórował mu Krzysztof Stanowski – Mierzy się z coraz gorszymi rywalami, napina się i… łomot. Zaraz stanie do walki z Beatą Kozidrak i tak się zestresuje, że zmiecie go biała armia. El Testosteron nie mógł przejść obok tych słów obojętnie, wdając się ze znanymi dziennikarzami w emocjonującą polemikę.

Trudno do końca stwierdzić, czy przepychanka na łamach social mediów nie była jedynie zabiegiem marketingowym. Tworzony przez Borka, Smokowskiego, Pola i Stanowskiego „Kanał Sportowy” rośnie z dnia na dzień, a występ Najmana z pewnością wpłynie bardzo korzystnie na wyniki oglądalności. Ostatecznie w czwartkowy wieczór zobaczymy duet Najman – Borek. Formuła Hejt Parku to rozmowa gościa z prowadzącym oraz telefony od widzów. Jak pokazały poprzednie odcinki, możemy spodziewać się niewygodnych pytań i kłopotów, kłopotów Najmana.

Wieczornym wydarzeniem żyje cały internet, dlatego bierni nie mogli pozostać bukmacherzy. Ofertę na dzisiejszy „Hejt Park” wystawił m.in. legalny bukmacher Betfan. Rejestrując się tam z kodem promocyjnym TYPERIA otrzymacie zakład bez ryzyka 100 zł. W przypadku nietrafienia pierwszego kuponu Betfan zwróci Wam 100% stawki, a zwrot można od razu wypłacić – bez konieczności obrotu!

Jakie zakłady znalazły się w ofercie? Najciekawszą propozycją są chyba typy dotyczące liczby widzów o godzinie 21:30, czyli 30 minut po rozpoczęciu transmisji. Ponad 60 tys. widzów byłoby naprawdę okazałym wynikiem, jednak panująca na grupach bukmacherskich mobilizacja może sprawić, że linia ta zostanie pokryta. Informacje o zakładzie na liczbę widzów dotarły do wszystkich mediów bukmacherskich w Polsce i można spodziewać się, że internauci tłumnie zasiądą przed komputerami o godzinie 21:00 choćby po to, aby ich typ okazał się trafiony.

Można obstawić również, czy Najman ogłosi zakończenie kariery lub czy stoczy w tym roku przynajmniej jeszcze jedną walkę. Kto wie, jak potoczy się jego rozmowa z Mateuszem Borkiem i czy lubiany dziennikarz nie sprawi, że El Testosteron postanowi zawiesić rękawice na kołku. Biorąc jednak pod uwagę, że bramy Fame MMA wciąż stoją przez Najmanem otworem, taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny.

 ⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez obrotu! (+18)⚠️