Nowy trener reprezentacji, czyli kto zastąpi Jerzego Brzęczka? Kursy na zakłady i typy bukmacherskie;

W poniedziałkowe popołudnie sensacyjna wiadomość wstrząsnęła całą piłkarską Polską – Jerzy Brzęczek zwolniony ze stanowiska selekcjonera reprezentacji! Na usta kibiców i ekspertów ciśnie się wiele pytań, jednak chyba najważniejszym z nich jest to, kto zastąpi dotychczasowego szkoleniowca? Czy Zbigniew Boniek miał jakiś długo skrywany przed światem plan? Kursy na zakłady oraz typy dotyczącego nowego trenera naszej kadry przygotował Betfan! Rejestrując się u tego bukmachera z kodem TYPERIA otrzymujecie zwrot stawki za pierwszy nietrafiony zakład aż do 100 zł! Sprawdźcie szczegóły promocji powitalnej w Betfan.

Wyłącz abdlocka, aby poprawnie wyświetlić stronę!

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
600 PLN bez ryzyka + 2331 PLN w bonusach od wpłaty + 15 darmowych zakładów


Kto zastąpi Brzęczka – kursy bukmacherskie

Czyżby analitycy Betfan o czymś wiedzieli? Kursy i nazwiska kandydatów zmieniają się bardzo dynamicznie, jednak zdaniem bukmacherów największe szanse na objęcie posady ma…Włoch Marco Giampaolo, który w przeszłości trenował bez sukcesów m.in. AC Milan. Wysoko stoją również akcje Nenada Bjelicy, a także Adama Nawałki! Wśród potencjalnych następców Brzęczka pojawiają się również prawdziwe sławy.

Arsene Wenger, Claudio Ranieri i Thomas Tuchel to tylko niektóre z nich! Kursy bukmacherskie na nowego szkoleniowca naszej kadry naprawdę kuszą, zwłaszcza że wybór Zbigniewa Bońka może być równie niespodziewany, co wiadomość o zwolnieniu dotychczasowego trenera!

Pamiętajcie, że rejestrując się w Betfan z naszym kodem promocyjnym „TYPERIA” dostajecie najgrubszy pakiet bonusów powitalnych, m.in. trzy zakłady bez ryzyka (100 zł, 200 zł i 300 zł) od trzech pierwszych wpłat na konto gracza!

Jeśli Wasz typ na następnego selekcjonera reprezentacji Polski okaże się niecelny, bukmacher zwróci Wam stawkę pierwszego zakładu aż do kwoty maksymalnie 100 zł! Szczegółowe informacje na temat promocji powitalnej Betfan i Typeria.pl możecie znaleźć tutaj.

Promocja dla czytelników Typeria.pl:

ZAŁÓŻ W BETFAN KONTO Z KODEM „TYPERIA” I ODBIERZ ZWROT STAWKI DO KWOTY 100 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU!