Były piłkarz Polonii Warszawa robi furorę na Fame MMA!

Już dziś o godz. 20:00 rozpocznie się Fame MMA 8, czyli kolejna odsłona największej w Polsce gali freak-fight. Wydarzenie z małego internetowego kuriozum urosło do rozmiarów gigantycznego show, w którym coraz częściej udział biorą celebryci znani z pierwszych stron gazet. Było tylko kwestią czasu, aż „fejmem” zainteresują się również piłkarze. Jeśli interesuje Was sobotnie wydarzenie, rejestrując się w Betclic z kodem TYPERIAPL możecie obstawić je bez ryzyka – w razie porażki, stawki wróci do Was w formie bonusu.

ZAŁÓŻ KONTO W BETCLIC Z KODEM TYPERIAPL I ODBIERZ EKSKLUZYWNY BONUS: ZWROT STAWKI DO 550 ZŁ, JEŚLI NIE TRAFISZ PIERWSZEGO KUPONU! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Kod promocyjny: TYPERIAPL
>>550 ZŁ bez ryzyka<<

__________________________________________

Kopał piłkę, a teraz kopie rywali

Paweł Tyburski, bo o nim mowa, w przeszłości reprezentował barwy m.in. Polonii Warszawa. Grając w Młodej Ekstraklasie miał okazje występować w jednej drużynie z Łukaszem Teodorczykiem i Đorđe Čotrą. Tyburski mierzył się z piłkarzami o nazwiskach obecnie uznanych nie tylko w Polsce, ale i Europie. Stawiał czoła m.in. Kędziorze, Bereszyńskiemu, czy Linettemu! Na wrześniowej gali Fame MMA 7 „Tybori” w świetnym stylu uporał się ze swoim rywalem, a jego największą bronią okazały się…kopnięcia!

Tyburski nie zdołał wypłynąć na szerokie wody w Polonii i w 2013 roku odszedł do Bytovii Bytów, a jego kariera piłkarska zaczęła stopniowo zwalniać. Świetnie odnalazł się jednak w telewizyjnych reality show, a popularność jaką w nich zdobył pozwoliła mu na występy w Fame MMA. Jak były gracz Polonii Warszawa rządzonej przez Józefa Wojciechowskiego poradzi sobie na dzisiejsze gali? Jego rywalem będzie od lat trenujący sporty walki raper „Arab”. Ponownie możemy spodziewać się, że Tyburski nie zapomni o swoim sportowym rodowodzie i potraktuje rywala kilkoma soczystymi, piłkarskimi kopnięciami.

SPRAWDŹ TYPY NA FAME MMA 8