Kiedy wystartuje Superliga? Kursy i typy bukmacherskie.

Historia dzieje się na naszych oczach. Najmożniejsi w światowym futbolu potwierdzili plany powstania nowych rozgrywek, czyli Superligi. To koniec piłki nożnej jaką znamy, czy może zwykły blef bogaczy, którzy ostatecznie dojdą do kompromisu z UEFA i FIFA? Odpowiedzi na powyższe pytania nie są oczywiste. Kursy bukmacherskie na zakłady związane ze startem Superligi przygotował legalny bukmacher Betfan. Nie masz konta? Zarejestruj się z kodem bonusowym TYPERIA i odbierz zwrot stawki aż do 600 zł za pierwszy nietrafiony kupon! 

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Cashback do 600 zł!⚠️


Superliga – kursy bukmacherskie

Medialne spekulacje, czy realny scenariusz? Wiadomość o utworzeniu Superligi wstrząsnęła całym piłkarskim światem. Nowe rozgrywki nieodwracalnie zniszczyłyby dotychczasowy ład europejskiego futbolu, spowodowały spadek atrakcyjności lig krajowych, a także wiele innych dalekosiężnych konsekwencji. Trudno wyobrazić sobie Premier League, w której o prymat biją się Everton z West Hamem, La Ligę bez El Clasico, bądź też Serie A pozbawioną rywalizacjii Juventusu, Milanu i Interu. Nie wspominając nawet o Mistrzostwach Świata lub Europy z reprezentacjami bez największych gwiazd. Kursy na to, czy Superliga wystartuje w 2021 roku oferuje bukmacher Betfan.

Jak widać powyżej, prognozy bukmacherów nie są jednoznaczne. Jeszcze nie jest przesądzone, że nowe rozgrywki wystartują już w 2021 roku. Niezależnie od przewidywań ekspertów pewne jest, że w najbliższym czasie będziemy świadkami wielu tygodni wojny na linii „buntownicy”, kontra UEFA i FIFA, a jej rezultat jest w tym momencie sporą niewiadomą. Nie ma wątpliwości, że celem obu stron jest maksymalizacja zysków, a wszelkie opowieści o solidarności, pasji i futbolowej tradycji możemy włożyć między bajki. Futbol, to biznes jak każdy inny, a wszyscy naiwnie wierzący, że to coś więcej, zostali dziś brutalnie sprowadzeni na ziemię.

Bayern Monachium w Superlidze – kursy 

Póki co, swój akces w Superlidze zdeklarowało 12 zespołów. Są to kolejno: Manchester CityManchester UnitedLiverpoolTottenhamChelseaArsenal, BarcelonaReal MadrytAtletico MadrytAC MilanJuventus Inter Mediolan. Ofertę dołączenia otrzymały również: Bayern Monachium, Borussia Dortmund oraz PSG. Wspomniana trójka jak na razie nie zdecydowała się na start w kształtujących się rozgrywkach, ale sytuacja jest bardzo dynamiczna. Trudno przecież wyobrazić sobie, by w dłuższej perspektywie czasu firmy tak wielkie jak Bayern pozostawały poza Superligą.

Wydaje się, że szczególnie w przypadku Monachijczyków zmiana frontu w przyszłości nie jest niemożliwa. Ze względu na zbliżające się MŚ w Katarze większe opory powinno mieć PSG. Klub będący zabawką w rękach katarskich szejków stanowczo sprzeciwia się utworzeniu Superligi. Gęsta sieć powiązań między FIFA i Katarczykami sprawia, że ekipa z Parc des Princes nie ma innego wyjścia. Zupełnie inną kwestią jest to, że póki co nie wiemy jeszcze nawet, czy zawodnicy z klubów Superligi będą mogli zagrać na katarskim mundialu…

Załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️Cashback do 600 zł!⚠️