Manchester City nie zagra w Lidze Mistrzów?

Głównym tematem ostatnich dni była kara nałożona przez UEFA na Manchester City. The Citizens zostali wykluczeni z Ligi Mistrzów na dwa lata (2020/2021 i 2021/2022) oraz otrzymali grzywnę w wysokości 30 milionów euro za złamanie zasad Finansowego Fair Play. Czy decyzja włodarzy europejskiego futbolu jest nieodwołalna? Betfan ma na ten temat zupełnie inne zdanie.

W ofercie nowego bukmachera Betfan pojawił się interesujący zakład specjalny. Typujący mogą obstawiać, czy UEFA podtrzyma karę nałożoną na Manchester City. Największe wrażenie robi jednak nie sam zakład, a oferowany na niego kurs. Scenariusz, w którym drużyna z niebieskiej części Manchesteru faktycznie NIE ZAGRA w przyszłorocznej Champions League wyceniony została na kurs aż…5,00! 

Innymi słowy, bukmacher niemal nie dopuszcza możliwości, by sankcje nałożone na ekipę prowadzoną przez Pepa Guardiolę faktycznie zostały utrzymane. W przeszłości aktualni Mistrzowie Anglii już raz zostali złapani na nieprzestrzeganiu Financial Fair Play. W 2014 roku otrzymali karę grzywny w wysokości 49 mln funtów. Ostatecznie, dzięki zastosowaniu się do wytycznych ustanowionych w ramach kary, grzywna została zmniejszona do 18 milionów.

Dotychczas UEFA nie zastosowała jeszcze aż tak radykalnych środków. Oprócz City za złamanie reguł Finansowego Fair Play karane było jeszcze PSG, jednak kończyło się na grzywnie i ograniczeniu składu zespołu w Lidze Mistrzów. W przypadku City jest to już pewnego rodzaju recydywa. Wiele osób wątpiło dotychczas w to, czy FFP działa, czy może stanowi zbiór zasad funkcjonujących jedynie w teorii.

Z dokumentów opublikowanych 2 lata temu w „Der Spiegel” wynika, że Man City dopuścił się wielomilionowych manipulacji przy kontraktach sponsorskich. Jak sądzicie, czy tym razem kara dla zespołu łamiącego FFP zostanie w końcu utrzymana, aby dać przykład innymi, którzy grają nie do końca czysto? Dla UEFA to świetna okazja, aby wreszcie powiedzieć: „Koniec tego teatrzyku”…albo wziąć pod stołem kolejną kopertę wypełnioną pieniędzmi szejków.

⚠️ Legalny bukmacher BETFAN oferuje kurs 5,00 na to, że Manchester City NIE ZAGRA w przyszłorocznej Lidze Mistrzów ‼️

Użyj specjalnego linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki, jeśli nie trafisz swojego pierwszego zakładu! Zwrot możesz wypłacić bez obrotu!

?100 PLN zakład bez ryzyka✅
?3000 PLN bonus powitalny✅
?Gra bez podatku 24/7✅

ℹ️ Szczegółowe informacje o bonusach