Michał Pol ambasadorem czołowego europejskiego bukmachera

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w Polsce został ambasadorem francuskiego bukmachera Betclic. Współpraca firmy z lubianym ekspertem będzie obejmować nie tylko wizerunek dziennikarza, ale także wiele aktywności w social mediach.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Michał Pol to jedna z tych postaci, która świetnie angażuje odbiorców – zarówno poprzez treści tworzone na jego własnym kanale YouTube, ale także w pozostałych social mediach. Dziennikarz od lat zaraża swoim optymizmem i podejściem do sportu. Właśnie takich cech poszukiwał Betclic, czołowy europejski bukmacher, który podpisał z Polem dwuletnią umowę. Wszyscy fani „Patomejwena z Saskiej Kępy” mogą liczyć na wiele atrakcji związanych z tą współpracą. Dziennikarz świetnie odnajduje się w formatach video, dlatego widzowie kanału Betclic na YouTube będą mogli oglądać dedykowany segment „Dymy na Polu”. Nowy ambasador marki poruszy w nim najciekawsze zagadnienia minionego okresu w humorystycznej formie. Michał Pol będzie odpowiadał również za prowadzenie transmisji na żywo. Nie zabraknie specjalnych akcji promocyjnych, krótkich anegdot w formie video i konkursów z nagrodami.

Betclic to czołowy europejski bukmacher. Operator jest liderem rynku zakładów sportowych we Francji i Portugalii. Firma, z której usług polscy gracze mogą legalnie korzystać od 2019 roku, aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu poprzez sponsoring wielu klubów z naszego kraju. Betclic jest bukmacherem nowoczesnym i odważnym, cenionym przez graczy za profesjonalne podejście do oferty bukmacherskiej na sporty tradycyjne, ale również na zdarzenia z szeroko rozumianego świata rozrywki i show-biznesu, takie jak np. Fame MMA. Czy jeden z czterech założycieli „Kanału Sportowego” sprawdzi się w swojej nowi roli? Przekonamy się już w najbliższych miesiącach! Nie masz konta w Betclic? Przetestuj tego bukmachera bez ryzyka. Zarejestruj się z kodem promocyjnym TYPERIAPL i odbierz zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon aż do 550 zł.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!