Nowy rok, to nowe imprezy sportowe, wydarzenia polityczne i rozrywkowe, a tym samym masa niepowtarzalnych okazji na ogranie bukmachera. Oferty działających na naszym rynku operatorów są obecnie na tyle szerokie i zróżnicowane, że ciekawe zakłady powinny znaleźć nawet te osoby, które na co dzień nie mają nic wspólnego ze sportem. Interesujesz się polityką, muzyką, kinem? śledzisz uważnie wszelkie telewizyjne programy rozrywkowe, a może pochłania Cię YouTube? Sprawdź nasz przegląd: Najciekawsze zakłady długoterminowe 2020! Rejestruj się z linków promocyjnych Typerii i zgarnij dodatkowe, darmowe bonusy na start!


Oscary 2020 – kursy i zakłady długoterminowe

Na rozstrzygnięcia zakładów dotyczących tegorocznych Oscarów nie przyjdzie nam czekać szczególnie długo, bowiem uroczysta gala odbędzie się już 23 lutego. Faworytem bukmacherów w kategorii najlepszy film jest aktualnie „Irlandczyk” z Robertem De Niro. Typować można również m.in. najlepszego aktora i aktorkę.

Im bliżej lutowej gali, tym więcej zakładów na Oscary powinno pojawiać się w ofertach legalnych bukmacherów. Warto już teraz zainteresować się promocją powitalną dostępną w Betclic. Jeśli nasz pierwszy postawiony w serwisie zakład okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci nam stawkę aż do 500 zł! Pełną ofertę na Oscary znajdziesz TUTAJ

statystyki piłkarskie500 zł od Betclic
Kod rejestracyjny: TYPERIAPL


Grammy 2020 – piosenka roku 

Nie tylko kinomaniacy powinni znaleźć u bukmacherów coś dla siebie. Propozycja przygotowana przez STS z pewnością ucieszy wszystkich miłośników muzyki. Jeśli z domu nie ruszasz się bez słuchawek, a twoja ulubiona apka to Spotify, zakłady na Grammy 2020 mogą być dla Ciebie niezłą okazją na dodatkowy zarobek. W STS obstawisz m.in. piosenkę roku, nagranie roku, album roku oraz najlepszego nowego artystę.

Uwagę zwraca kurs wystawiony na hitowy kawałek Billie Eilish „Bad Guy”, który wynosi 2,75. Warto przypomnieć, że utwór uzbierał w serwisie YouTube już ponad 700 milionów wyświetleń! Zakłady na Grammy 2020 możesz obstawiać w STS całkowicie za darmo – zarejestruj się z kodem TYPERIA i odbierz bonus 29 zł w prezencie na start. Pełną ofertę zakładów na Grammy 2020 znajdziesz TUTAJ

statystyki piłkarskie 29 zł freebet w STS
statystyki Kod promocyjny: TYPERIA


Zakłady na politykę 2020

Bardzo popularne wśród graczy zakłady długoterminowe 2020 dotyczą wydarzeń na polskiej i międzynarodowej scenie politycznej. Wybory Prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, partyjne roszady, czy też konsekwencje Brexitu, to tylko niektóre z politycznych zagadnień, które możemy obstawiać u bukmacherów.

Niezwykle szeroką ofertę na zakłady specjalne dotyczące polityki znajdziemy u bukmachera LV Bet, u którego obstawimy między innymi:

ILE RAZY PREZYDIUM SEJMU NAŁOŻY KARĘ FINANSOWĄ NA JANUSZA KORWINA MIKKE?

CZY FUNT BRYTYJSKI BĘDZIE KOSZTOWAŁ MNIEJ NIŻ 1 EURO DO 31.12.2020?

MATEUSZ MORAWIECKI W DNIU 31.12.2020 WCIĄŻ BĘDZIE PREMIEREM?

CZY JAROSŁAW KACZYŃSKI BĘDZIE GOŚCIEM MONIKI OLEJNIK W „KROPCE NAD I”?

statystyki piłkarskie Odbierz 20 zł od LV Bet
statystyki Kod promocyjny: TYPERIA

Ciekawe zakłady długoterminowe 2020 na politykę (i nie tylko) znajdziemy również w Forbet. Pełna oferta zakładów specjalnych u tego bukmachera dostępna jest TUTAJ. Na kupon wrzucić możemy m.in. zdarzenia takie jak:

a nawet takie… 😉

?Odbierz prezent od Forbet
statystyki Kod promocyjny: TYPERIA


Sport i rozrywka – zakłady długoterminowe 2020

Tradycyjnie największą popularnością cieszą się zakłady długoterminowe na sport i rozrywkę. Niektóre zdarzenia posiadają naprawdę wysokie kursy i z pozoru mogą wydawać się bardzo absurdalne, jednak życie wielokrotnie udowodniło, że sprawdzić mogą się nawet najbardziej niespodziewane scenariusze.

Zakłady specjalne z pogranicza sportu i rozrywki, to jak zwykle mocny atut LV Bet. Operator zasłynął odważną decyzją o zaangażowaniu się w promocję Fame MMA, a na nadchodzące miesiące przygotował dla wszystkich graczy kolejne smakowite kąski:


Pełną ofertę na zakłady specjalne sport i rozrywka w LV Bet zobaczysz TUTAJ 

Pamiętaj, że rejestrując się w LV Bet z kodem promocyjnym „TYPERIA” uzyskujesz 20 zł bonusu bez depozytu na start oraz bonus od wpłaty o równowartości 1500 zł.

statystyki piłkarskie 20 zł freebet od LV Bet
statystyki Kod promocyjny: TYPERIA


Najciekawsze zakłady długoterminowe 2020 

Wśród zakładów specjalnych oferowanych przez polskich bukmacherów znajdziemy kilka prawdziwych perełek, posiadających nieprzyzwoicie wręcz wysokie kursy. U większości typujących, poniższe propozycje wywołają jedynie uśmiech na twarzy. Z pewnością nie zabraknie natomiast śmiałków, którzy zdecydują się na obstawienie jednego z poniższych zakładów. Warto pamiętać, że nie ma rzeczy niemożliwych, a zdarzyć może się niemal wszystko. Dla przypomnienia: kurs na wygranie Premier League przez Leicester City wynosił okrągłe…5000,00. Poniżej kilka z setek oferowanych przez bukmacherów zdarzeń, których szanse powodzenia można określić jako…niezbyt duże 😉 Setki innych zakładów specjalnych na 2020 rok znajdziecie na stronach legalnych bukmacherów m.in: LV Bet, Forbet, Betclic, STS;

ADAM MAŁYSZ WYSTARTUJE W WYBORACH 2020 NA PREZYDENTA RP – kurs 100 w LV Bet

GRZEGORZ KRYCHOWIAK OTWORZY SWOJA MARKE ODZIEŻOWA, A WOJCIECH SZCZĘSNY STANIE SIĘ JEJ TWARZĄ – kurs 201LV Bet

ZAWODNIK, GRAJĄCY W 2020 ROKU W PIŁKARSKIEJ EKSTRAKLASIE STOCZY WALKE NA FAME MMA DO KOŃCA ROKU – kurs 100LV Bet

USA COFNIE POLSCE RUCH BEZWIZOWY – kurs 50 w Forbet

APOLONIUSZ TAJNER WRÓCI DO SKOKÓW NARCIARSKICH W ROLI TRENERA W SEZONIE 2020/2021 – kurs 100 w LV Bet

BARTŁOMIEJ MISIEWICZ WYGRA WYBORY PREZYDENCKIE 2020 W POLSCE – kurs 5000 w Forbet

JEDEN Z TENISISTÓW WYGRA TZW. WIELKIEGO SZLEMA W SINGLU (AO, FO, WIMBLEDON, US OPEN) – kurs 75Forbet

W NBA ZOSTANIE POBITY REKORD WILTA CHAMBERLAINA (100 PKT. W JEDNYM MECZU) – kurs 500 w Forbet

KAMIL DURCZOK POPROWADZI GŁÓWNE WYDANIE WIADOMOŚCI W TVP, POLSAT LUB TVN – kurs 50Forbet

Chcesz podyskutować o typach długoterminowych, podzielić się swoimi propozycjami oraz przemyśleniami? Dobrze odnajdujesz się w dziedzinach innych niż klasyczny sport? 

Dołącz do Grupy TYPERIA