„Szkoła z TVP” zdjęta z ramówki?

Miał być hit, a wyszło…sami wiecie. „Szkoła z TVP” zapowiadała się na naprawdę ciekawy pomysł, który w czasach koronawirusa powinien sprawdzić się idealnie. Rzeczywistość okazała się jednak bardzo odległa od oczekiwań. Realizacja programu stoi na żenująco niskim poziomie, a klipy z wpadkami telewizyjnych nauczycielek błyskawicznie obiegły internet. Czy „Szkoła z TVP” zostanie zdjęta z ramówki? Betfan wystawił właśnie taki zakład!

Zestresowane i nieprzygotowane medialnie nauczycielki, niekończące się wpadki i gęste opary absurdu – tak najkrócej można podsumować program „Szkoła z TVP”. Cykl miał stanowić remedium na trudną sytuację epidemiczną, która wymusiła zamknięcie placówek oświatowych w całym kraju. Dzieci miały uczyć się przed telewizorami, TVP miało spełniać swoją misję publiczną, ale coś poszło nie tak.

Nauczycielkom, które podjęły się trudnego zadania, niewątpliwie należą się brawa, a przynajmniej szacunek. Trema i brak obycia przed kamerą nie powinny uzasadniać wylewającej się na nie aż tak zmasowanej krytyki. Z drugiej strony warto dodać, że programy nie są emitowane na żywo. Czy nie istniała możliwość wykonania dubli, poprawienia nieudanych fragmentów materiału, wycięcia nieudanych scen? Doprawdy trudno zrozumieć dlaczego Telewizja Publiczna zdecydowało się wypuścić aż tak bubel. W kontekście niekończącej się dyskusji o 2 mld złotych dla TVP ze środków publicznych jest to tym bardziej bulwersujące. Ktoś chyba ewidentnie nie potrafi w sprawy wizerunkowe.

Internetowe „pośmiechujki” oraz krytyka zdają się nie mieć końca, dlatego TVP powinno z należytą powagą rozważyć usunięcie programu z ramówki. Mówiąc delikatnie – nie wystawia on Telewizji Publicznej zbyt dobrej opinii. Nie pełni również swojej roli edukacyjnej – lapsusy popełniane przez nauczycielki z pewnością mogły wprowadzić w błąd niejednego ucznia. W związku z powyższym, legalny bukmacher BETFAN zaoferował zakład, czy „Szkoła z TVP” zostanie zdjęta z ramówki do 6.04. Kurs na na zdarzenie wynosi aż 5,00 i biorąc pod uwagę panującą wokół „Szkoły” gorącą atmosferę wydaję się naprawdę dobry!

 ⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez obrotu! (+18)⚠️