Transfer Lewandowskiego. Kursy i typy bukmacherskie

Poniedziałkowa konferencja Reprezentacji Polski przed meczem z Walią wstrząsnęła polskimi mediami. Robert Lewandowski po raz pierwszy otwarcie przyznał, że „jego historia z Bayernem dobiegła końca” i latem będzie szukał nowego pracodawcy. Zakłady na transfer „Lewego” dostępne są u bukmachera Fuksiarz.pl! Załóż konto, wpłać min. 50 zł i odbierz zwrot stawki aż do 500 zł za pierwszy nietrafiony kupon! Zwrot wypłacisz BEZ OBROTU! 

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!

Kursy na transfer Lewandowskiego

Jeszcze kilka dni temu szanse na pozostanie Lewandowskiego w Bayernie były całkiem spore, a kursy na odejście/pozostanie rozkładały się mniej więcej po równo. Poniedziałkowa wypowiedź na konferencji prasowej spowodowała diametralne zmiany w notowaniach bukmacherów, a także ogromny wzrost kursów na pozostanie kapitana Reprezentacji Polski w Niemczech.

Czy to możliwe, by medialnymi wypowiedziami Lewandowski chciał jedynie wywalczyć sobie lepszą pensję na Allianz Arena? W futbolu widzieliśmy już różne historie, jednak taki scenariusz w tym momencie wydaje się niemal zupełnie nieprawdopodobny i pozbawiony logiki. Wszystko wskazuje na to, że rozpoczęła się wielka gra o pozyskanie Lewandowskiego, a wczorajsze zachowanie Polaka na konferencji prasowej nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Były snajper Zniczka Pruszków potrzebuje zmiany otoczenia i nie czuje się szczęśliwy w dotychczasowym miejscu pracy. Transfer to najlepsze rozwiązanie zarówno dla „Lewego”, jak i dla Bayernu. Jakie są kursy bukmacherskie na przejście Lewandowskiego do Barcelony?

W tej chwili wynoszą już tylko 1,35 i spadają z każdą kolejną godziną!  Czy zachowanie kursów bukmacherskich po raz kolejny zdradza nam więcej niż tysiąc słów i setki eksperckich analiz? Warto trzymać rękę na pulsie i śledzić medialne doniesienia, by ubiec bukmacherów i zdążyć postawić wybrany zakład. Kolejny gorący news może spowodować jeszcze większy spadek notowań na transfer do Barcelony lub też całkowite usunięcie tego zakładu z dostępnej oferty.

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz.pl:
Wypłać zwrot bez obrotu!
Zarejestruj się -> KLIK!