Wasilewski zagra w Wieczystej? Kurs 3,40!

Marcin Wasilewski nie ogłosił jeszcze oficjalnie tej informacji, ale głośno mówi się, że po zakończeniu obecnego sezonu nie przedłuży wygasającego latem kontraktu z Wisłą Kraków. Możliwe jednak, że nie będzie to koniec kariery Wasyla. Załóż konto u nowego bukmachera BETFAN i odbierz prezent dla czytelników Typeria.pl –zwrot stawki aż do 100 zł za pierwszy przegrany kupon. Trafisz? Wygrywasz. Nie trafisz? Otrzymujesz zwrot i możesz grać dalej lub od razu wypłacić środki – nie musisz obracać otrzymanym zwrotem!

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️

 

Charakterny walczak

Karierę Wasilewskiego możemy podzielić na dwa etapy. Pierwszy to ten w latach 1997-2006, kiedy grał w Hutniku Kraków, Śląsku Wrocław, Wiśle Płock, Amice Wronki i Lechu Poznań. Już wtedy odznaczał się walecznością, grał nieźle, ale z pewnością nie był nikim wyjątkowym. Po prostu solidny piłkarz, który zaliczył w tym czasie 12 meczów w reprezentacji Polski.

Po transferze do Anderlechtu Bruksela jego kariera osiągnęła szczyt. W barwach Fiołków rozegrał łącznie 194 mecze, w których strzelił aż 22 gole i zanotował 11 asyst. Kibice pokochali go ostrą grę w obronie, przebojowe akcje ofensywne i charyzmę, którą zdecydowanie wyróżniał się na tle pozostałych zawodników. No i ten charakter. Wasyl w 2009 roku pokazał, że jest piekielnie silny. Otwarte złamanie nogi po faulu Axela Witsela nie zakończyło jego kariery, ale wstrzymał jej rozwój. Cztery operacje, długa rehabilitacja, mozolna walka o powrót do jako takiej formy. Wasilewski teoretycznie mógł już dać sobie spokój z futbolem, a tymczasem po ośmiu miesiącach wrócił do gry.


Dołączy do Peszkina?

W 2013 roku Wasyl odszedł z Anderlechtu. Już wtedy był bliski powrotu do Ekstraklasy. Chciała go Legia Warszawa, ale ostatecznie trafił do Leicester City. Znacząco przyczynił się do awansu tej drużyny do Premier League, a później zdobył najbardziej sensacyjne w historii mistrzostwo Anglii. Od 2017 roku gra dla Wisły Kraków. Niewykluczone, że zanim zakończy karierę, w jego CV znajdzie się jeszcze jeden klub. BETFAN zastanawia się, czy 40-latek trafi do budującej potęgę Wieczystej Kraków i dołączy do Sławomira Peszki czy Michała Miśkiewicza, a więc również byłych Wiślaków.

Analitycy legalnego polskiego bukmachera wystawili na to zdarzenie na wysoki kurs 3,40. W naszej opinii nie ma w tej chwili konkretnych przesłanek by sądzić, że Wasyl trafi do Wieczystej. Można więc zdać się jedynie na przeczucie lub też z uwagą śledzić wszelkie medialne pogłoski dotyczące przyszłości tego gracza. Warto również rzucić okiem na ofertę zakładów dotyczących transferów innych graczy. Możemy typować przyszłość m.in. Pogby, Coutinho, Grealisha, czy też Havertza.

Załóż konto na Betfan.pl z kodem TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 zł bez ryzyka⚠️


ZASADY 100 ZŁ BEZ RYZYKA:
  • Promocja 100 zł bez ryzyka jest dostępna dla wszystkich osób, które założą konto u bukmachera Betfan rejestrując się z kodem TYPERIA.
  • Zakład bez ryzyka dotyczy kwoty do 100 zł na pierwszy zakład po rejestracji
  • W razie porażki, bukmacher zwróci naszą stawkę na konto główne. NIE TRZEBA wykonywać żadnego obrotu i można od razu wypłacić środki!
  • Z promocji wykluczone są zakłady wirtualne oraz zakłady na MATCHDAY BOOST
  • W Betfan istnieje również bonus od depozytu 3000 zł ( 3 x po 1000 zł od 3 pierwszych wpłat na konto gracza)

Dołącz do Grupy Typeria