TVP znów „pojedzie” TVN?

„Wiadomości” i „Fakty” to programy informacyjne, które znajdują się obecnie w stanie otwartej wojny, regularnie wbijając sobie kolejne szpilki. W ostatnim czasie sytuacja stała się na tyle absurdalna, że jeden z legalnych bukmacherów zaczął przyjmować typy na to, czy (i ile razy) w kolejny wydaniu „Wiadomości” padnie nazwa konkurencyjnej stacji! Zakłady na to niecodzienne zdarzenie można znaleźć w Betfan. Rejestrując się w Betfan z kodem TYPERIA otrzymacie 100 zł w zakładzie bez ryzyka. Zwrot stawki lub wygraną można od razu wypłacić – bez żadnych dodatkowych wymogów. Więcej informacji o bonusach powitalnych znajdziecie TUTAJ.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️

TVP vs TVN 

Ile razy usłyszymy „TVN” w dzisiejszym wydaniu „Wiadomości”? Ostatnie kilka dni sugeruje, że raczej dość sporo. Telewizja publiczna ostro reaguje na wszelkie godzące w jej (dobre?) imię materiały, poświęcając swoim konkurentom często długie minuty cennego czasu antenowego. Główne wydanie programu informacyjnego TVP 1 emitowane jest w porach najwyższej oglądalności. Włodarze „jedynki” zdają się nie mieć w związku z tym żadnych skrupułów. W ciągu 4 ostatnich dni w „Wiadomościach” ukazało się aż 5 materiałów atakujących / merytorycznie krytykujących (wybierz jedno) TVN!

Prowadząca niedawne wieczorne wydanie „Wiadomości” Danuta Holecka kolejny materiał dotyczący TVN rozpoczęła słowami: „Manipulacje, półprawdy i zwykłe tzw. fake newsy na antenie stacji TVN to zdaniem komentatorów potwierdzenie, że ta prywatna stacja telewizyjna w Polsce faktycznie jest częścią opozycji. Okazuje się, że to, co wytyka politykom rządzącej partii, nie przeszkadza, jeśli dotyczy polityków opozycji. O podwójnych standardach TVN Krzysztof Nowina Konopka”.

Kursy oferowane przez analityków sugerują, że możemy spodziewać się dziś dalszej krytyki „Faktów”. Cyrk panujący na polskiej scenie politycznej zaczął udzielać się najwyraźniej również mediom, które – co zaskakujące – stały się jeszcze mniej obiektywne i merytoryczne niż wcześniej. Dotyczy to niestety zarówno strony rządowej, jak i opozycyjnej. Jaki jest sposób, aby śledzić polskie programy informacyjne i jednocześnie zachować resztki zszarganych nerwów? Podejść do tego z dystansem i humorem, czego sobie i Wam życzę.

Kurs na brak wzmianki o TVN wynosi aż 2,80. Za postawione bonusowe 100 zł można byłoby więc zgarnąć niemal 250 zł. Jednak czy TVP wytrzyma dziś bez wspomnienia o konkurencyjnej stacji? 

⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez konieczności obrotu! (+18)⚠️