„Wiadomości” i „kolejny dzień zwłoki Senatu narażający Polaków”

W głównym wydaniu „Wiadomości” TVP od ponad tygodnia prezentowane były materiały dotyczące wyborów prezydenckich, które ilustrowano dokładnie takim samym paskiem informacyjnym. Zmieniała się jedynie liczba „dni zwłoki Senatu, które narażają Polaków”.

Wybory prezydenckie oraz sposób ich przeprowadzenia stanowią w debacie publicznej przedmiot burzliwej dyskusji. Temat druku kart do głosowania i konieczności zaangażowania Poczty Polskiej do organizacji głosowania korespondencyjnego budzi mocny sprzeciw opozycji.

Groźby Trybunału Stanu oraz więzienia nie robią wrażenia na stronie rządowej. Twierdzi ona, iż wszelkie podejmowane działania są legalne i konieczne, ponieważ nikt nie może być pozbawiony prawa głosu. Stanowisko rządu wspiera również Telewizja Publiczna, jednak swoje wsparcie wyraża w sposób dość specyficzny.


Tę niecodzienną sytuację postanowił wykorzystać jeden z bukmacherów, który umieścił w swojej ofercie dość absurdalne zakład. Możemy obstawić np. czy w najbliższym wydaniu „Wiadomości” po raz kolejny zobaczymy znajomy pasek informacyjny.

Wczoraj – 28 kwietnia – po raz pierwszy od ponad tygodnia w „Wiadomościach nie ukazała się informacja o „kolejnym dniu zwłoki Senatu”. Czy w środowym wydaniu redakcja TVP powróci do starej, dobrej tradycji? 🙂

Zakładając darmowe konto z użyciem kodu promocyjnego TYPERIA otrzymasz zwrot stawki do 100 zł, jeśli twój pierwszy zakład okaże się przegrany. Otrzymany zwrot (lub wygraną) można od razu wypłacić – beż żadnych dodatkowych wymogów.

Kliknij w link bonusowy i załóż konto z kodem promocyjnym TYPERIA, aby otrzymać:
⚠️100 PLN zakład bez ryzyka⚠️