Wybory prezydenckie przełożone przez koronawirus? Bukmacherzy oferują zakłady.

Rozgrywki w kolejnych ligach sportowych są zawieszane, zamyka się szkoły, uczelnie, odwołuje wszelkie imprezy masowe, a Polacy zaczęli robić zapasy jedzenia i chemii gospodarczej. Koronawirus zbiera coraz większe żniwo, wywołując panikę oraz wpływając na wiele obszarów życia społecznego. Przy tym wszystkim pojawia się również pytanie, czy wybory Prezydenta RP odbędą się w wyznaczonym terminie. Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa twierdzi, że zmiana daty wyborów to „ostateczność, na którą powinniśmy być gotowi”.

W czwartek potwierdzono pierwszy śmiertelny przypadek koronawirusa w Polsce. Zbliżające się dni z pewnością będą obfitować w kolejne niepokojące informacje, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Minister Szumowski poinformował również o planach wprowadzenia stanu zagrożenia epidemiologicznego. Być może ograniczona zostanie możliwość przemieszczania się, bądź też obrotu niektórymi produktami.

Sytuacja związana z koronawirusem sprawiła, że kampania prezydencka usunęła się w cień. Kandydaci zdecydowali o odwołaniu wszelkich większych spotkań i konwencji, a sztaby przeniosły swoją aktywność do sieci. Politycy wszystkich opcji są zgodni, że na ten moment kluczowe jest bezpieczeństwo Polek i Polaków, przejęcie kontroli nad epidemią oraz doprowadzenie do jej jak najszybszego wygaszenia.

Zdaniem specjalistów jest tylko kwestią czasu, kiedy liczba zarażonych osób sięgnie 100, a w ciągu kolejnego tygodnia 1000 osób. Czy wobec tej kryzysowej sytuacji, zaplanowane na 10 maja wybory prezydenckie dojdą do skutku? Nie jest obecnie możliwe prowadzenie normalnej kampanii, a w mediach królują wiadomościami na temat globalnej epidemii. To nie jest najlepszy czas na decydowanie o wyborze najważniejszego polityka w kraju. Do maja może się jednak zmienić bardzo wiele.

Rządzący nieoficjalnie mówią, że jeśli skala zachorowań zacznie zbliżać się do tej, która ma miejsce we Włoszech (10 tys. przypadków), trudno będzie o decyzję inną, niż przełożenie wyborów. W tej chwili czarny scenariusz jest jeszcze odległy, ciężko natomiast stwierdzić, co przyniosą nam kolejne dni. Bukmacher Betfan wyszedł z propozycją zakładów na to, czy wybory prezydenckie odbędą się w terminie. Kurs na wybory prezydenckie w terminie wynosi aktualnie aż 4,65. Za każde postawione 100 zł można wygrać więc blisko 450 zł. Rejestrując się w Betfan z kodem TYPERIA otrzymujecie zwrot stawki za pierwszy nietrafiony zakład.

AKTUALIZACJA 18.03: Rzecznik prezydenta: Wybory odbędą się 10 maja. Państwo funkcjonuje dzisiaj normalnie w sensie konstytucyjnym.” 

AKTUALIZACJA 20.03: Premier Morawiecki: Wybory prezydenckie powinny się odbyć w zaplanowanym terminie”

 ⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez obrotu! (+18)⚠️ 

 


+18.
 Serwis Typeria.pl przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Zamieszczane w nim propozycje typów bukmacherskich mają charakter informacyjny. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jak zostaną wykorzystane. Zakłady bukmacherskie to gra hazardowa, która może uzależniać. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w leczeniu i wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie tylko u legalnych, licencjonowanych bukmacherów.
Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. +18