Wybory prezydenckie zostaną przełożone?

Zagadnieniem rozgrzewających debatę publiczną do czerwoności jest w ostatnich dniach termin wyborów prezydenckich. Pomimo panującej wyjątkowej sytuacji, politycy partii rządzącej wciąż sygnalizują, że głosowanie odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie w formie korespondencyjne.

Ciężko rozstrzygnąć, czy jest to wyrachowana gra polityczna, czy może rzeczywista chęć organizacji wyborów już za nieco ponad 10 dni. Głosowanie korespondencyjne nieustannie wzbudza spore kontrowersje nie tylko polityków opozycji, ale również całego społeczeństwa.

Jak sądzicie? Czy głosowanie 10. maja faktycznie dojdzie do skutku? Rządzący bawią się z opozycją w „kotka i myszkę”, a na końcu zdecydują o przełożeniu wyborów na bezpieczniejszy termin, czy faktycznie chcą, aby doszło do nich jak najszybciej?

Legalny bukmacher Betfan przyjmuje zakłady, czy wybory Prezydenta RP zostaną przełożone. Rejestrując się z kodem TYPERIA otrzymacie 100 zł na pierwszy zakład bez ryzyka! Zwrot / wygraną można od razu wypłacić – bez konieczności obrotu!

 ⚠️Użyj linku rejestracyjnego, wpisz kod TYPERIA i odbierz zwrot stawki do 100 zł, jeśli nie trafisz pierwszego zakładu. Zwrot lub wygraną możesz od razu wypłacić – bez obrotu! (+18)⚠️